reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍂🍁Wrześniowe kreski🍂🍁

reklama
mam córkę 😀 tak oczywiście że rozmawialiśmy, jeszcze rok temu zmieniała zdanie zależnie od dnia teraz od jakiegoś czasu utrzymuje ze chce rodzeństwo i sama nieraz się dopytuje czy będzie bejbik.
no to super ;) to nic tylko się cieszyć ;)
Ja zazwyczaj mam cykle 28-29 dni a w tym miesiącu owulacja się przesunęła i miałam prawdopodobnie w 8dc. Dzisiaj czuje się jakbym była w 30tc brzuch napięty, jajniki bolą i do tego jakieś kłóciła w brzuchu... Może to akurat by było to. Chociaż staram się nie nakręcać ;)
 
Dziewczyny, jakie polecacie testy owulacyjne? Właśnie mi się kończą (teraz mam Domowe Labolatorium) i się zastanawiam czy zostać przy tych czy może macie coś lepszego w podobnej cenie?
 
Dziewczyny, jakie polecacie testy owulacyjne? Właśnie mi się kończą (teraz mam Domowe Labolatorium) i się zastanawiam czy zostać przy tych czy może macie coś lepszego w podobnej cenie?
Ja korzystam z easy@home. Zamawiam na Amazonie, wychodzi chyba ok 1,60 zł za sztukę. Nie wiem jak to się ma cenowo do innych testów, bo kupuję je ze względu na możliwość porównywania wyników w apce 😀Do tej pory działały bez zarzutu.
 
Poproszę test na 8 września 😊
a i dodam coś o sobie. Mam 33 lata i córkę 5 lat 😊 W zasadzie to moja pierwsza próba zajścia w ciążę po urodzeniu córki. Mam wrażenie, że się udało choć nie chce zapeszac. Czuję się identycznie jak przy pierwszej ciąży. Mam obolałe piersi, ból podbrzusza i wzdety brzuch. Dodam że rzadko mnie piersi bolą na miesiączkę także jestem pełna nadzieji.
 
a i dodam coś o sobie. Mam 33 lata i córkę 5 lat 😊 W zasadzie to moja pierwsza próba zajścia w ciążę po urodzeniu córki. Mam wrażenie, że się udało choć nie chce zapeszac. Czuję się identycznie jak przy pierwszej ciąży. Mam obolałe piersi, ból podbrzusza i wzdety brzuch. Dodam że rzadko mnie piersi bolą na miesiączkę także jestem pełna nadzieji.
hej, jeśli już czujesz, że to objawy ciążowe to test powinien wyjść pozytywny
 
reklama
Ja korzystam z easy@home. Zamawiam na Amazonie, wychodzi chyba ok 1,60 zł za sztukę. Nie wiem jak to się ma cenowo do innych testów, bo kupuję je ze względu na możliwość porównywania wyników w apce 😀Do tej pory działały bez zarzutu.
Testy z Domowego Laboratorium też można wrzucać do Premom, tylko wtedy w zakładkę Others 😉 Ale działa dokładnie tak samo i dużo dziewczyn tutaj tak robi.
Więc to już kwestia co @Anexandra Ci się bardziej opłaca w danym momencie. I DL, i easy@home są dobre, tylko ważne żeby nie zmieniać w trakcie cyklu 🙂
 
Do góry