reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

🍂🍁Wrześniowe kreski🍂🍁

a i dodam coś o sobie. Mam 33 lata i córkę 5 lat 😊 W zasadzie to moja pierwsza próba zajścia w ciążę po urodzeniu córki. Mam wrażenie, że się udało choć nie chce zapeszac. Czuję się identycznie jak przy pierwszej ciąży. Mam obolałe piersi, ból podbrzusza i wzdety brzuch. Dodam że rzadko mnie piersi bolą na miesiączkę także jestem pełna nadzieji.
trzymam w takim razie kciuki. Można spytać od kiedy masz te objawy?
 
reklama
ja byłam w tym roku na Kos 😀 wzięliśmy auto na jeden dzień i objechalismy cała wyspę. Polecam bardzo Magic Beach przy półwyspie Kefalos nigdy nie widziałam tak czystej wody, oczywiście stolicę Kos, zachód w Zia pozycja obowiązkowa naprawdę warto, najlepiej być z godzinę przed zachodem żeby zająć miejsce w restauracji z dobrym widokiem. Generalnie Grecja i Grecy są cudowni. Byłam w zeszłym roku na Krecie w tym roku na Kos i uwielbiam ten kraj. W jakim konkretnie miejscu na wyspie będziecie?

Czyli jeśli wszystko się uda będzie różnica 10 lat między dziećmi tak? Jak synek podchodzi do tematu rodzeństwa? Trzymam kciuki za dwie kreski.

U mnie wczorajsze plamienie trwało jakieś 5 godzin i cisza a już myślałam że przyszla @ po 19 dniach ale chyba nie więc Czekam cierpliwie do 15 września.
świetnie! Dziękuję za polecajki :) będziemy we wschodniej części wyspy właśnie w okolicach miasta Kos. Też planujemy wziąć auto na 1 lub 2 dni, żeby zwiedzić jak najwięcej. Do tego rejs statkiem po okolicznych wysepkach.
Na Krecie byliśmy w zachodniej części koło Chani, pięknie! Cudowne laguny, chętnie bym tam też wróciła :)
 
Dziewczyny jestem ok 7 dpo przypuszczalnie. Jest źle ? Czy jest sens powtórzyć proga ? :(
 

Załączniki

  • IMG_2952.jpeg
    IMG_2952.jpeg
    36,2 KB · Wyświetleń: 100
Dodam że przypuszczalnie bo czułam w środę owu bez monitoringu i testów
ja po 4 latach starań dalej uważam, że nie da się rozróżnić bólu.. Czy boli bo pęcherzyk rośnie, czy boli bo pęka, czy boli bo pęcherzyk pękł 🤷🏻‍♀️

Mnie czasem coś zaboli, czasem nie, czasem to nasza głowa, a czasem jelita więc nie oceniałabym owulacji na podstawie samego bólu
 
ja po 4 latach starań dalej uważam, że nie da się rozróżnić bólu.. Czy boli bo pęcherzyk rośnie, czy boli bo pęka, czy boli bo pęcherzyk pękł 🤷🏻‍♀️

Mnie czasem coś zaboli, czasem nie, czasem to nasza głowa, a czasem jelita więc nie oceniałabym owulacji na podstawie samego bólu
powtórzę w sobotę
 
Testy z Domowego Laboratorium też można wrzucać do Premom, tylko wtedy w zakładkę Others 😉 Ale działa dokładnie tak samo i dużo dziewczyn tutaj tak robi.
Więc to już kwestia co @Anexandra Ci się bardziej opłaca w danym momencie. I DL, i easy@home są dobre, tylko ważne żeby nie zmieniać w trakcie cyklu 🙂
A to nawet nie wiedziałam, dzięki za tip! A inne sprzedają też po 50 sztuk? Wtedy długo nie trzeba myśleć, że się skończą 😆
 
reklama
trzymam w takim razie kciuki. Można spytać od kiedy masz te objawy?
od jakichś 5ciu dni. W poprzedniej ciąży myślałam że to bóle przedokresowe i przypuszczałam, że się nie udało i bardziej z ciekawości zrobiłam test będąc w pracy. Już później nie mogłam się na niczym skupić 😛 Przy pierwszym dziecku udało się zajść już w drugim cyklu
 
Do góry