reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

🍂🍁Wrześniowe kreski🍂🍁

reklama
U mnie dzisiaj znowu jaśniejszy test więc napewno pik był wczoraj w południe , już chce być po wizycie i potwierdzić że była owu , myślicie że powie mi czy była dziś czy wczoraj ? Pytam bo dzisiaj tak jak myślałam już nie było seksow 😅 wgl brzuch mnie jakoś podbolewa dziwnie nie wiem czemu 🤔
 
mam nie myć zębów? :o ale tak w ogóle... nosze aparat typu nakładki inie umycie zębów rano jest nie do przejścia dla mnie.
dzięki za wskazówki, bo właśnie o to mi chodziło z posiłkiem i ćwiczeniami :)
To musisz doczytać, ale chodzi przede wszystkim o fluor w paście do zebow, może wystarczy wybrać pastę bez fluoru (nie czytam skladu past, ale pewnie takie sa)
 
A jak to jest prywatny ginekolog wypisze drożność na NFZ ?
Hm, mi lekarz na prywatnej wizycie wystawił skierowanie na drożność i jak dzwoniłam po szpitalach, żeby się zapisać, to w jednym mogłam bez problemu z takim skierowaniem (a to w ogóle inne miasto niż ten lekarz).
Ostatecznie jak trafiłam do poradni leczenia niepłodności na NFZ, przy szpitalu, to i tak lekarka mi wystawiła nowe, jakby „wewnętrzne” skierowanie i tam robiłam (więc teoretycznie to pierwsze mi nadal wisi i mogłabym je zrealizować).
Przy okazji dopowiem - ja miałam sono-HSG na NFZ, więc myślę że to zależy od lekarza/szpitala. Tego samego dnia było ze mną chyba z 5 innych dziewczyn i 4 poszły na RTG, a ja z taką jedną miałyśmy sono.

Sorki za wtrącenie (jestem niezapisana) 😉
 
Dziękuję! Greckie wakacje, zamierzam wycisnąć z nich jak najwięcej nawet w okres 😂 ten zawsze przychodzi nie w porę.


Kurcze, jak mamy pecha w życiu to może piątek 13 na przekór okaże się być szczęśliwy ;)

Hej! Fajnie Cie widziec, że wróciłaś po rodzeństwo. Życzę, żeby tym razem było szybko i bezproblemowo 💚
Jak ten czas leci, przed chwilą widziałyśmy się na wątku ivf, przecierałaś mi szlaki..
Tak, wróciłam ale tym razem bez spiny. Oczywiście nie odpuszczam, ale nie ma tego napięcia co ostatnio :) Mam nadzieję, że i Ty juz niebawem opuścisz ten wątek.
 
Powiem wam że chce być już po wizycie , mega mnie boli ten brzuch , wsumie mam taki jaki skurcz cały czas w podbrzuszu , zaczynam się martwić że coś tam jest nie tak 😔 nie miewałam tak po owulacji , raczej przed @ takie bóle
 
reklama
Do góry