reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

🍂🍁Wrześniowe kreski🍂🍁

reklama
@Lilli2 spakowana? Kiedy macie wyjazd?
@LadyCaro bardzo mi przykro, mam nadzieję że teraz już będzie lepiej... Trzymam za to kciuki!
@Moniaaa.a dawaj znać jak beta
@Rokaiemi gratulacje 😍 oby przyrosty był oki!

Ja dostałam @ w 31dc i w sumie się cieszę bo to chyba znaczy że organizm wraca do siebie po anty. Także ruszamy z drugim cs. A kolejny test wychodzi na to że będę robić w swoje urodziny 15 . 10 😍
Właśnie teraz wylatujemy, przed nami 7 dni beztroski! 😍

Ten drugi cykl będzie tym szczęśliwym, zobaczysz 🍀
 
Dziewczyny, kiedy testujecie? W dniu spodziewanej miesiączki, dzień po? Przy założeniu ze nie wiecie czy i kiedy wystąpiła owulacja
 
Hej dziewczyny, staramy się z mężem o dzidziusia. Zaraz będzie rok od kiedy zaczęliśmy starania. U mnie wszystko jest poprawnie, mąż wykonał badanie nasienia. Uważacie że jest możliwość naturalnej ciąży? Morfologia 5%
 

Załączniki

  • IMG_3402.jpeg
    IMG_3402.jpeg
    240,4 KB · Wyświetleń: 68
Ehh zaczął mnie boleć brzuch i widzę że się zaczyna okres 😥 nie wiem dziewczyny, w tym cyklu widziałam śluz płodny, brzuch czułam w dniu owulacji, był seks w tych dniach i nic. Po okresie idę do gin i zrobię jakieś badania. Smutno mi... 😓 do tego mój mąż jest kierowcą więc jest tylko w weekendy więc celowanie żeby owulacja była w weekend.... Dlatego myślałam że może zaskoczyło teraz....ale jednak nie......
 
Wczoraj robiłam pierwszy test owulacyjny o 14;30 i wyszedł bardzo blady,dziś znowu robiłam test o 13;30 i już kreska była ciemniejsza,przed chwilą zrobiłam znowu 3 test o 17 i wyszedł już bledszy,czy to może być przez to że piłam i byłam już przed tym na toalecie ?
 

Załączniki

  • IMG_6760.jpeg
    IMG_6760.jpeg
    219,7 KB · Wyświetleń: 40
  • IMG_6760.jpeg
    IMG_6760.jpeg
    219,7 KB · Wyświetleń: 37
reklama
Wczoraj robiłam pierwszy test owulacyjny o 14;30 i wyszedł bardzo blady,dziś znowu robiłam test o 13;30 i już kreska była ciemniejsza,przed chwilą zrobiłam znowu 3 test o 17 i wyszedł już bledszy,czy to może być przez to że piłam i byłam już przed tym na toalecie ?
dodały mi się 2 razy te same zdjęcia 🫣😅
 
Do góry