reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

☀️W czerwcu kolor nieba niebieski, a my wszystkie liczymy na dwie prawilne kreski!☀️

reklama
A jak to się bierze? Jakoś regularnie czy tylko przez jakiś czas w cyklu ?
Immuno zleca indywidualnie. Teraz brałam od dnia owulacji przez kilka cykli. Zalecana jest przerwa co około 3-4 miesiące z Accofilem (przynajmniej moja immuno) jeśli jest od owulacji. Natomiast jeśli trafi się ciąża w cyklu gdzie jest przerwa, to od pozytywnego testu.
Natomiast ważne jest ustalenie dokładnie kiedy jest owulacja. My teraz zdecydowaliśmy na ten moment trochę odpocząć od tych ciągłych wizyt, dlatego jeśli się trafi będziemy działać od pozytywnego testu.
 
Ja zatestowałam pinkiem i facelle ale wydaje mi się ze na obu widać kreskę testową bo wyszła nie od razu tylko po paru minutach.... poza tym mam prawie tydzień do okresu 🙈 niestety cierpliwość to nie jest moją mocną stroną 🤷‍♀️.
 
o, a ja miałam w weekend testować, ale zapomniałam zabrać ze sobą, a na wesele dziś jedziemy 😂
Bad Boy Shame On You GIF by Reaction GIFs


To pochwal się chociaż kiecką 😁
 
reklama
Ja w tym tygodniu celowo w sumie pominęłam owulacyjne seksy, skoro lekarz stwierdził, że nic tam nie urosło to stwierdziłam, że łatwiej mi będzie nie testować, a tak to znów bym się łudziła, że może jednak jakimś cudem się udało, że pęcherzyk jednak urósł 🙈 im dalej w las tym ciemniej z racjonalnym myśleniem przy staraniach 😅 Więc mi można wpisać już ⛔ Ale pozostaję przy tym w zaskakująco dobrym humorze, chyba poczułam luz i chwilowy brak presji (którą sama na sobie wywieram 🙃).

Też już wypatruje tych waszych 🍼🍼🍼, ktoś musi otworzyć lutowe mamy! 🤞🤞🤞
 
Do góry