reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

☀️W czerwcu kolor nieba niebieski, a my wszystkie liczymy na dwie prawilne kreski!☀️

reklama
Ja zatestowałam pinkiem i facelle ale wydaje mi się ze na obu widać kreskę testową bo wyszła nie od razu tylko po paru minutach.... poza tym mam prawie tydzień do okresu 🙈 niestety cierpliwość to nie jest moją mocną stroną 🤷‍♀️.
😹 jak ja ciebie bardzo rozumiem!! @KaMaLi mnie w poprzednim miesiącu zainspirowała i też już testuje (jak tam kreseczka jaśnieje 🙈) Wiecie, w pudełku jest 30 testów ( ͡° ͜ʖ ͡°) takie smutne nie mogą leżeć w pudełeczku 😅
 
Ja w tym tygodniu celowo w sumie pominęłam owulacyjne seksy, skoro lekarz stwierdził, że nic tam nie urosło to stwierdziłam, że łatwiej mi będzie nie testować, a tak to znów bym się łudziła, że może jednak jakimś cudem się udało, że pęcherzyk jednak urósł 🙈 im dalej w las tym ciemniej z racjonalnym myśleniem przy staraniach 😅 Więc mi można wpisać już ⛔ Ale pozostaję przy tym w zaskakująco dobrym humorze, chyba poczułam luz i chwilowy brak presji (którą sama na sobie wywieram 🙃).

Też już wypatruje tych waszych 🍼🍼🍼, ktoś musi otworzyć lutowe mamy! 🤞🤞🤞
gdzieś mi migło że już powstał więc życzę abyście tam dołączyły te które testują ❤️
 
Przed chwilą zrobiłam jeszcze jeden test, kreska wyszła w ciągu minuty.
1000007820.jpg
 
reklama
Do góry