reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

☀️W czerwcu kolor nieba niebieski, a my wszystkie liczymy na dwie prawilne kreski!☀️

@Leanne
Allotypy HLA-C1 są kodowane przez allele HLA-C: *01, *08, oraz przez większość alleli:*03, *07,*12, *14 i *16. Allotypy HLA-C2 są kodowane przez allele HLA-C: *02, *04, *05, *06, *17, *18 oraz przez większość alleli *15.

Partner: HLA 05, 07 - > C2 i C1
Ty: 04, 07 -> C2C2

Kir Bx (bardzo dobry)
Kiry odpowiedzialne za impantacje to Kiry z DS. Nieobecne: 2DS1, 2DS3, 2DS5. Obecny: 2DS2. Mimo kiuru Bx (według mnie, a jestem raczkująca w temacie) brakuje Ci 3 bardzo ważnych kirów implantacyjnych. Spotkałam się, że w takich sytuacjach przepisują accofil.

Na limfocytach nie znam się.
Ja mam Bx i podobne kiry. Mam Accofil ☺️
 
reklama
Nie przepraszaj 🥰
Jesteś tu mile widziana 🫶

Nie ma w tym nic złego! My też byśmy chcieli spróbować naturalnie, ale mija już ponad rok odkąd tej ciąży nie uzyskaliśmy, a ja się faszeruje miesiąc w miesiąc lekami.
Jestem świadoma, że invitro również nie musi nam pomóc. No cóż, będzie jak będzie.

Trzymam za Was kciuki 🫶
Ponad rok od zaczęcia starań po ślubie.
Przed 4 straty. W tym roku starań po ślubie trafił się biochem.

Także wcześniej zachodziliśmy, a teraz nawet z tym trudno.
 
Dziewczyny, trzymam za Was wszystkie kciuki <3 nie jestem w stanie sobie wyobrazić co przechodzicie, zwłaszcza te już długo walczące. Podziwiam Was mega <3 oby czerwcowe testowanie było udane! :)
 
Mam wynik progesteronu 28,30 ng 🙈
Niestety ferrytyna 13 tylko podniosła się z 7 ale to nadal slaby wynik i chyba czas coś z tym zrobić....
B12 spadło do 400 nie wiem czemu :(
Za to pozostałe odczyny transferyna i tibc w górnej granicy i nic już nie rozumiem.
Nono zapowiada się z tym progiem nieźle... trzymam kciuki :)
 
Dziękuję dziewczyny zobaczymy co z tego wyjdzie, czytałam że wysoki próg nie zawsze =ciąża :(

Jak minął wam dzień? Ja cały dzień w rozjazdach w pociągu taka klima aż zmarzłam:/
 
@Leanne
Allotypy HLA-C1 są kodowane przez allele HLA-C: *01, *08, oraz przez większość alleli:*03, *07,*12, *14 i *16. Allotypy HLA-C2 są kodowane przez allele HLA-C: *02, *04, *05, *06, *17, *18 oraz przez większość alleli *15.

Partner: HLA 05, 07 - > C2 i C1
Ty: 04, 07 -> C2C2

Kir Bx (bardzo dobry)
Kiry odpowiedzialne za impantacje to Kiry z DS. Nieobecne: 2DS1, 2DS3, 2DS5. Obecny: 2DS2. Mimo kiuru Bx (według mnie, a jestem raczkująca w temacie) brakuje Ci 3 bardzo ważnych kirów implantacyjnych. Spotkałam się, że w takich sytuacjach przepisują accofil.

Na limfocytach nie znam się.
Dziekuje za analizę! 🌷🌷🌷Wow.
Jeszcze raz powiem,że to urwą bardzo skomplikowane :(
 
reklama
Do góry