reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

☀️W czerwcu kolor nieba niebieski, a my wszystkie liczymy na dwie prawilne kreski!☀️

reklama
Pierwszy raz zaczęłam robić testy owu 🙈 pierwszy zrobiłam 10 dnia cyklu. Głupie pytanie ale czy jeśli dziś kreska już jest ciemniejsza to się coś zbliża czy to tak nie działa ? 🤭
 

Załączniki

  • a47245d6-0fe9-477d-a628-fe616445dae0.jpeg
    a47245d6-0fe9-477d-a628-fe616445dae0.jpeg
    25,9 KB · Wyświetleń: 73
Pierwszy raz zaczęłam robić testy owu 🙈 pierwszy zrobiłam 10 dnia cyklu. Głupie pytanie ale czy jeśli dziś kreska już jest ciemniejsza to się coś zbliża czy to tak nie działa ? 🤭
To zależy.
U niektórych dziewczyn będzie to działało w ten sposób, że kreska będzie robić się coraz ciemniejsza aż do piku.. U innych może być każdego dnia raz jaśniejsza, raz ciemniejsza aż w końcu pewnego dnia będzie piękny pik.
Nie ma reguły. Jak po obserwujesz kilka cykli będziesz wiedziała jak u Ciebie.
Choć oczywiście życzę żeby nie trzeba było sprawdzać przez kilka cykli :)
 
To zależy.
U niektórych dziewczyn będzie to działało w ten sposób, że kreska będzie robić się coraz ciemniejsza aż do piku.. U innych może być każdego dnia raz jaśniejsza, raz ciemniejsza aż w końcu pewnego dnia będzie piękny pik.
Nie ma reguły. Jak po obserwujesz kilka cykli będziesz wiedziała jak u Ciebie.
Choć oczywiście życzę żeby nie trzeba było sprawdzać przez kilka cykli :)
Dziękuję za odpowiedź. Nie ukrywam że to narazie dla mnie czarna magia. Też mam cichą nadzieję że nie zdążę się tego nauczyć bo nie będę miała okazji ☺️
 
Wczoraj wstawiłam te wyschnięte kartki, a przecież mam zdjęcia świeżaków w premom 🙈
Od góry kolejno 8,9,10,11 dzień po zastrzyku, a ten ostatni jest z dziś 12 dzień po.
Ciekawe czy coś jest na rzeczy czy pinki robią sobie bekę ze mnie, bo w sumie lubią dramatyzować 😀.
Może tez zastrzyk wypłukuje się różnie, ale dzis akurat wstawiałam w nocy wiec myślałam ze wyjdzie jasniutka 🤷‍♀️
to wygląda obiecująco 😍😍
 
Tutaj na dole masz rozpiskę leków z przykładowymi cenami i refundacją :) https://klinikabocian.pl/wiedza/artykul/Stymulacja-hormonalna-do-in-vitro-leki-i-ich-refundacja

Oczywiście tekst u góry o zasadach jeszcze nie zaktualizowany wg nowych zmian które wchodzą od 1 lipca. Ale to co na dole w tabeli zostaje tak samo.

Dla przykładu - myśmy wykupili pierwszą receptę i zamiast 1800 zł wyszło jakoś 350 zł :) więc różnica spora.
Dziękuję 🥰
A u was z planem?
 
Dziewczyny, mam pytanie. Ja średnio niestety obeznana z mierzeniem temperatury to się upewnię - dzisiaj w końcu rano złapałam jako taki peak na testach. Co jutro rano musiałoby się stać z temperaturą, żeby sugerowała ona owulację? I tak sprawdzę proga 7dpo (w następny piątek), ale chciałam się dopytać czy temperatura jutro mi coś już podpowie.
Hej u mnie to średnio tak wygląda polecam apke premom
Niebieska to temp a czerwona testy owulacyjne.
Badać proga idę po 7-8 dniach wyższych temp.
1000007483.jpg
 
reklama
Do góry