reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

☀️W czerwcu kolor nieba niebieski, a my wszystkie liczymy na dwie prawilne kreski!☀️

Dziewczyny potrzebuje pomocy 🤣
Planujemy wakacje na koniec września i nie wiemy jaki kierunek wybrać myślimy o Grecji albo Turcji.
Macie jakieś sugestie?
Chodzi nam jeszcze o to żebyśmy mieli co tam zjeść na tym all inclusive. Lubimy Polsko zjeść, fast foodowo i wgl
 
reklama
Dziewczyny potrzebuje pomocy 🤣
Planujemy wakacje na koniec września i nie wiemy jaki kierunek wybrać myślimy o Grecji albo Turcji.
Macie jakieś sugestie?
Chodzi nam jeszcze o to żebyśmy mieli co tam zjeść na tym all inclusive. Lubimy Polsko zjeść, fast foodowo i wgl
My byliśmy i tu i tu i byliśmy zadowoleni z obydwu wyjazdów :D
Ogólnie Turcja ma lepszy standrd hoteli za niższą cenę
 
Kochane mam bete, ale nie mam jeszcze progesteronu. Ogólnie to ja na dziś umówiłam wizytę w nocy bo dostałam bólu brzucha i przestraszyłam się o torbiele (nie było monitoringu po zastrzyku) i nic nie było widać lekarz powiedziała ze dobrze ze zrobiłam bete ale były dwa ciałka żółte :o
 

Załączniki

  • BE23102B-DAB5-4876-A1AD-73A84D771FEF.jpeg
    BE23102B-DAB5-4876-A1AD-73A84D771FEF.jpeg
    81,7 KB · Wyświetleń: 184
Kochane mam bete, ale nie mam jeszcze progesteronu. Ogólnie to ja na dziś umówiłam wizytę w nocy bo dostałam bólu brzucha i przestraszyłam się o torbiele (nie było monitoringu po zastrzyku) i nic nie było widać lekarz powiedziała ze dobrze ze zrobiłam bete ale były dwa ciałka żółte :o
A nie mówiłam, że prawilna kreska? ;D

Gratulacje! 😍
 
Kochane mam bete, ale nie mam jeszcze progesteronu. Ogólnie to ja na dziś umówiłam wizytę w nocy bo dostałam bólu brzucha i przestraszyłam się o torbiele (nie było monitoringu po zastrzyku) i nic nie było widać lekarz powiedziała ze dobrze ze zrobiłam bete ale były dwa ciałka żółte :o

Cudownie, gratulacje 🥳
 
Teraz jak myśle to u mnie na tych testach owulacyjnych była dziwna akcja cały czas miałam puste kółeczko i od razu potem pik,tak jakby nie było nic pomiędzy,bo normalnie powinno być puste kółeczko w dni nie płodne później w płodne dni uśmiech migający i jak jest owulacja to uśmiech nie migający,tak mi to wyszło jakbym nie miała nic pomiędzy tylko od razu pik bez wcześniejszych tych dni gdzie jest szansa też zajść,nie ogarniam czemu tak 🫣
 
reklama
Kochane mam bete, ale nie mam jeszcze progesteronu. Ogólnie to ja na dziś umówiłam wizytę w nocy bo dostałam bólu brzucha i przestraszyłam się o torbiele (nie było monitoringu po zastrzyku) i nic nie było widać lekarz powiedziała ze dobrze ze zrobiłam bete ale były dwa ciałka żółte :o
Taaak! ❤️❤️
 
Do góry