reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

☀️W czerwcu kolor nieba niebieski, a my wszystkie liczymy na dwie prawilne kreski!☀️

Kochane mam bete, ale nie mam jeszcze progesteronu. Ogólnie to ja na dziś umówiłam wizytę w nocy bo dostałam bólu brzucha i przestraszyłam się o torbiele (nie było monitoringu po zastrzyku) i nic nie było widać lekarz powiedziała ze dobrze ze zrobiłam bete ale były dwa ciałka żółte :o
cuuuudo 😍
 
reklama
Kochane mam bete, ale nie mam jeszcze progesteronu. Ogólnie to ja na dziś umówiłam wizytę w nocy bo dostałam bólu brzucha i przestraszyłam się o torbiele (nie było monitoringu po zastrzyku) i nic nie było widać lekarz powiedziała ze dobrze ze zrobiłam bete ale były dwa ciałka żółte :o
O kochana, gratulacje!!! 🎉🎉🎉
 
Kochane mam bete, ale nie mam jeszcze progesteronu. Ogólnie to ja na dziś umówiłam wizytę w nocy bo dostałam bólu brzucha i przestraszyłam się o torbiele (nie było monitoringu po zastrzyku) i nic nie było widać lekarz powiedziała ze dobrze ze zrobiłam bete ale były dwa ciałka żółte :o
Gratulacje 😍
 
Kochane mam bete, ale nie mam jeszcze progesteronu. Ogólnie to ja na dziś umówiłam wizytę w nocy bo dostałam bólu brzucha i przestraszyłam się o torbiele (nie było monitoringu po zastrzyku) i nic nie było widać lekarz powiedziała ze dobrze ze zrobiłam bete ale były dwa ciałka żółte :o
Nooo. Gratulacje😍 i kciuki za przyrost i dobrego proga🍀🙂
 
Teraz jak myśle to u mnie na tych testach owulacyjnych była dziwna akcja cały czas miałam puste kółeczko i od razu potem pik,tak jakby nie było nic pomiędzy,bo normalnie powinno być puste kółeczko w dni nie płodne później w płodne dni uśmiech migający i jak jest owulacja to uśmiech nie migający,tak mi to wyszło jakbym nie miała nic pomiędzy tylko od razu pik bez wcześniejszych tych dni gdzie jest szansa też zajść,nie ogarniam czemu tak 🫣
Nie martwiłabym się tym. Ja rok czasu ponad używałam testów Clearblue cyfrowych i nie zawsze miałam po pustym kółku migające buźki, bywały cykle, że miałam kilka dni puste i nagle jeb peak , stała uśmiechnięta buźka. 🙂 Dodam , że u mnie testy pokrywały się z monitoringiem i warto sprawdzić chociaż raz czy 2 jak to jest u Ciebie.
 
Nie martwiłabym się tym. Ja rok czasu ponad używałam testów Clearblue cyfrowych i nie zawsze miałam po pustym kółku migające buźki, bywały cykle, że miałam kilka dni puste i nagle jeb peak , stała uśmiechnięta buźka. 🙂 Dodam , że u mnie testy pokrywały się z monitoringiem i warto sprawdzić chociaż raz czy 2 jak to jest u Ciebie.
nie mam opcji na monitoringi🥲,póki co mój pierwszy w życiu cykl z testami owu także średnio ogarniam ale jedyne co się dowiedziałam to ze nie pokrywają sie testy owu z moim kalendarzem flo,zawsze tez myślałam ze potrafię wyłapać owu po objawach a się okazało że jednak tak średnio 🫣
 
Jest i prog!
Biorę progesteron bensis 200 2x dziennie jak coś pewnie dlatego taki :)
 

Załączniki

  • B5C2A856-79B5-4B06-BCBB-E3090C5A3340.jpeg
    B5C2A856-79B5-4B06-BCBB-E3090C5A3340.jpeg
    28,2 KB · Wyświetleń: 166
reklama
Do góry