reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

☀️W czerwcu kolor nieba niebieski, a my wszystkie liczymy na dwie prawilne kreski!☀️

Jeżeli miałaś łyżeczkowanie to miesiączka po zabiegu powinna pojawić się do 6 tygodni po poronieniu/zabiegu. U mnie raz 6T 5 dni, raz 5T 3 dni.
Aa okej.. to będę czekać, ale mam nadzieję że już nie długo, bo chciałabym tą miesiączką zakończyć tamten etap i iść do przodu.
 
reklama
Sorry że tak się wbije bez pytania :) nie pełna refundacja leków (bo kwoty refundacji zostają takie same), tylko zostaje zniesiony zapis wiekowy i minimum AMH u kobiet które biorą udział w programie :) oraz zamiast 3 procedur z refundacją leków można mieć 4 procedury :)
Oo to widzisz nie doczytałam 🙈
To czyli jak to będzie wyglądało?
In vitro finansowane a leli do tego tylko częściowo czy jak?
 
Dziewczyny, co myślicie...
Owu powinna być 2 czerwca, 16 czerwca termin miesiączki,
Wczoraj robiłam test pink strumieniowy nic nie wyszło..
Zastawiam się jak to jest z tymi testami pink bo czytałam różne opinie
 
Dziewczyny, co myślicie...
Owu powinna być 2 czerwca, 16 czerwca termin miesiączki,
Wczoraj robiłam test pink strumieniowy nic nie wyszło..
Zastawiam się jak to jest z tymi testami pink bo czytałam różne opinie
Pinki raczej oszukują w drugą stronę ;) że jak nie ma ciąży pokazują, ze jest.
Jeśli masz regularne cykle i nic się nie przesunęło, to nie jesteś w ciąży
 
Wczoraj wstawiłam te wyschnięte kartki, a przecież mam zdjęcia świeżaków w premom 🙈
Od góry kolejno 8,9,10,11 dzień po zastrzyku, a ten ostatni jest z dziś 12 dzień po.
Ciekawe czy coś jest na rzeczy czy pinki robią sobie bekę ze mnie, bo w sumie lubią dramatyzować 😀.
Może tez zastrzyk wypłukuje się różnie, ale dzis akurat wstawiałam w nocy wiec myślałam ze wyjdzie jasniutka 🤷‍♀️
 

Załączniki

  • BAD4E63C-A2F4-4EC9-8D55-D73B604A824D.png
    BAD4E63C-A2F4-4EC9-8D55-D73B604A824D.png
    109,1 KB · Wyświetleń: 174
Ostatnia edycja:
Oo to widzisz nie doczytałam 🙈
To czyli jak to będzie wyglądało?
In vitro finansowane a leli do tego tylko częściowo czy jak?
Tutaj na dole masz rozpiskę leków z przykładowymi cenami i refundacją :) https://klinikabocian.pl/wiedza/artykul/Stymulacja-hormonalna-do-in-vitro-leki-i-ich-refundacja

Oczywiście tekst u góry o zasadach jeszcze nie zaktualizowany wg nowych zmian które wchodzą od 1 lipca. Ale to co na dole w tabeli zostaje tak samo.

Dla przykładu - myśmy wykupili pierwszą receptę i zamiast 1800 zł wyszło jakoś 350 zł :) więc różnica spora.
 
Hej dziewczyny mam 3 dni do @ i coś mnie podkusiło wcześniej zrobić test. Czy to jest testowa kreska ? Wyszła prawie że od razu i na żywo widać bez przypatrywania się ale już miałam przeboje z różnymi testami. Choć ta dla mnie jest wyraźna hmm ale boję się że się zawiodę. Na betę nie chce na razie iść
 

Załączniki

  • IMG_2063.jpeg
    IMG_2063.jpeg
    1,1 MB · Wyświetleń: 141
Wczoraj wstawiłam te wyschnięte kartki, a przecież mam zdjęcia świeżaków w premom 🙈
Od góry kolejno 8,9,10,11 dzień po zastrzyku, a ten ostatni jest z dziś 12 dzień po.
Ciekawe czy coś jest na rzeczy czy pinki robią sobie bekę ze mnie, bo w sumie lubią dramatyzować 😀.
Może tez zastrzyk wypłukuje się różnie, ale dzis akurat wstawiałam w nocy wiec myślałam ze wyjdzie jasniutka 🤷‍♀️
Moim zdaniem to już nie jest kreska „po zastrzyku”. Skocz na betę, żeby już nie było wątpliwości ;) 🤞
 
reklama
Wczoraj wstawiłam te wyschnięte kartki, a przecież mam zdjęcia świeżaków w premom 🙈
Od góry kolejno 8,9,10,11 dzień po zastrzyku, a ten ostatni jest z dziś 12 dzień po.
Ciekawe czy coś jest na rzeczy czy pinki robią sobie bekę ze mnie, bo w sumie lubią dramatyzować 😀.
Może tez zastrzyk wypłukuje się różnie, ale dzis akurat wstawiałam w nocy wiec myślałam ze wyjdzie jasniutka 🤷‍♀️
No ciemnieje jak nic! Pójdziesz na betę?😀
 
Do góry