reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

☀️W czerwcu kolor nieba niebieski, a my wszystkie liczymy na dwie prawilne kreski!☀️

Hej dziewczyny mam 3 dni do @ i coś mnie podkusiło wcześniej zrobić test. Czy to jest testowa kreska ? Wyszła prawie że od razu i na żywo widać bez przypatrywania się ale już miałam przeboje z różnymi testami. Choć ta dla mnie jest wyraźna hmm ale boję się że się zawiodę. Na betę nie chce na razie iść
Widzę tam jakiegoś 👻 nie znam tych testów, masz jakieś inne w domu jeszcze żeby sprawdzić? Trzymam kciuki 🤞
 
reklama
Kurczę trochę się boje nastawiać z ta beta :/
Ale całkiem ładna ta kreska…a skocze 🙈
Ulice od diagnostyki są jagodzianki 😂
Nie „całkiem ładna”, a prawilna, porządna , nie budząca wątpliwości - kreska! Co to za deprecjonowanie jej znaczenia? ;)

A jak jagodzianki są po drodze, to w ogóle nie ma się nad czym zastanawiać ;)
 
Wczoraj wstawiłam te wyschnięte kartki, a przecież mam zdjęcia świeżaków w premom 🙈
Od góry kolejno 8,9,10,11 dzień po zastrzyku, a ten ostatni jest z dziś 12 dzień po.
Ciekawe czy coś jest na rzeczy czy pinki robią sobie bekę ze mnie, bo w sumie lubią dramatyzować 😀.
Może tez zastrzyk wypłukuje się różnie, ale dzis akurat wstawiałam w nocy wiec myślałam ze wyjdzie jasniutka 🤷‍♀️
Sio na betę 😍
 
Tutaj na dole masz rozpiskę leków z przykładowymi cenami i refundacją :) https://klinikabocian.pl/wiedza/artykul/Stymulacja-hormonalna-do-in-vitro-leki-i-ich-refundacja

Oczywiście tekst u góry o zasadach jeszcze nie zaktualizowany wg nowych zmian które wchodzą od 1 lipca. Ale to co na dole w tabeli zostaje tak samo.

Dla przykładu - myśmy wykupili pierwszą receptę i zamiast 1800 zł wyszło jakoś 350 zł :) więc różnica spora.
Co dostałaś ? 🫣 jestem ciekawa czy tylko ja tak fatalnie czuje się po Menopurze
 
Wczoraj wstawiłam te wyschnięte kartki, a przecież mam zdjęcia świeżaków w premom 🙈
Od góry kolejno 8,9,10,11 dzień po zastrzyku, a ten ostatni jest z dziś 12 dzień po.
Ciekawe czy coś jest na rzeczy czy pinki robią sobie bekę ze mnie, bo w sumie lubią dramatyzować 😀.
Może tez zastrzyk wypłukuje się różnie, ale dzis akurat wstawiałam w nocy wiec myślałam ze wyjdzie jasniutka 🤷‍♀️
Jak dla mnie to możesz podlecieć na betkę ❤️
 
Hej dziewczyny mam 3 dni do @ i coś mnie podkusiło wcześniej zrobić test. Czy to jest testowa kreska ? Wyszła prawie że od razu i na żywo widać bez przypatrywania się ale już miałam przeboje z różnymi testami. Choć ta dla mnie jest wyraźna hmm ale boję się że się zawiodę. Na betę nie chce na razie iść
widzę!
 
reklama
Dziewczyny, mam pytanie. Ja średnio niestety obeznana z mierzeniem temperatury to się upewnię - dzisiaj w końcu rano złapałam jako taki peak na testach. Co jutro rano musiałoby się stać z temperaturą, żeby sugerowała ona owulację? I tak sprawdzę proga 7dpo (w następny piątek), ale chciałam się dopytać czy temperatura jutro mi coś już podpowie.
 
Do góry