reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

☀️W czerwcu kolor nieba niebieski, a my wszystkie liczymy na dwie prawilne kreski!☀️

reklama
ja dokładnie tak jak @Lilli2 pisze - super, że wiadomo o co chodzi w końcu i że jakoś będzie można adresować problemy. Czekanie w nieskończoność z wiszącą niewiadomą to chyba najgorsze, co nas spotyka. Informacje trudne, na pewno, ale na pewno prowadzą ku lepszemu.

Ja się umówiłam do tego Malinowskiego juniora na konsultację online już na zapas, bo tez się nastawiam na podobne wyniki.

Trzeba brać tego byka za rogi, damy radę!
 
A tu męża HLA 🙈
 

Załączniki

  • IMG_7429.jpeg
    IMG_7429.jpeg
    225,7 KB · Wyświetleń: 70
Przy braku podania zastrzyku z pierwszym dzieckiem może być wszystko ok, ale przy drugiej ciąży może powstać duży problem, bo te przeciwciała wytworzone wcześniej będą przenikać do krwioobiegu płodu i mogą niszczyć krwinki dziecka. Czyli może wystąpić poronienie.
A może to być właśnie przyczyną poronień? Jeśli po pierwszym poronieniu tworzą się przeciwciała w organizmie matki... Tak mi przyszło do głowy...
 
reklama
Do góry