reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

☀️W czerwcu kolor nieba niebieski, a my wszystkie liczymy na dwie prawilne kreski!☀️

@amusedxxx a co do babskiego wyjazdu - weź wyłącz forum, wypij drinka i relaksuj się w jacuzzi. To jest problem, ale medycyna zna na to rozwiązania. Czasami są radykalne jednak skuteczne.
I jak powiedziała moja ginekolog: ta droga nie jest prosta, bo jest kręta i wyboista, ale nie jest to niemożliwe aby dojechać do celu :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
o kurna leże
Captain America Lol GIF by mtv
ja tak samo
 
dlaczego przezywasz?
Boję się kolejnego rozczarowania. Do tej pory jak się nie udawało to mogłam sobie jeszcze tłumaczyć, że może my coś źle robimy, bo celujemy w złe dni, że za rzadko się staramy etc. Do tej pory w diagnostyce nic nam nie wyszło poza lekkim stanem zapalnym u mnie w macicy i nieprawidłową budową ujścia lewego jajowodu (ale oba drożne) - ale lekarz uważa, że to raczej nie jest przyczyna.

A jak już inseminacja nie wyjdzie to może to jest jakiś bardziej poważny problem, i to chyba tak przeżywam 😖
 
Też mam wyniki ale męża tylko jak narazie.
Wytłumaczycie proszę mi na polski rozum czy jest okej czy coś jednak nie gra?🙏🙏🙏
 

Załączniki

  • Screenshot_20240614_164613_OneDrive.jpg
    Screenshot_20240614_164613_OneDrive.jpg
    239,2 KB · Wyświetleń: 65
  • Screenshot_20240614_164730_OneDrive.jpg
    Screenshot_20240614_164730_OneDrive.jpg
    339,6 KB · Wyświetleń: 66
  • Screenshot_20240614_164829_OneDrive.jpg
    Screenshot_20240614_164829_OneDrive.jpg
    219,4 KB · Wyświetleń: 63
  • Screenshot_20240614_164912_OneDrive.jpg
    Screenshot_20240614_164912_OneDrive.jpg
    151,1 KB · Wyświetleń: 60
  • Screenshot_20240614_165019_OneDrive.jpg
    Screenshot_20240614_165019_OneDrive.jpg
    250,4 KB · Wyświetleń: 63
Też mam wyniki ale męża tylko jak narazie.
Wytłumaczycie proszę mi na polski rozum czy jest okej czy coś jednak nie gra?🙏🙏🙏
Kariotyp prawidłowy - super!
Azf i CFTR bada się przy kiepskich wynikach nasienia. U Was wszystko prawidłowo. Dodatkowo CFTR odpowiada za chorobę genetyczna mukowiscydozy, która muszą przekazać oboje rodzice. U Was prawidłowe więc dziecko nie będzie obciążone.
HLC C2C1 czyli mieszany. Lepiej jest jak są z jednej grupy. Ale pytanie co Ty masz u siebie i w tedy porównywać.
 
Kariotyp prawidłowy - super!
Azf i CFTR bada się przy kiepskich wynikach nasienia. U Was wszystko prawidłowo. Dodatkowo CFTR odpowiada za chorobę genetyczna mukowiscydozy, która muszą przekazać oboje rodzice. U Was prawidłowe więc dziecko nie będzie obciążone.
HLC C2C1 czyli mieszany. Lepiej jest jak są z jednej grupy. Ale pytanie co Ty masz u siebie i w tedy porównywać.
Czyli czekamy na moje 🙈🙈
Dziękuję Ci bardzo 🥰
 
reklama
Jak patrze jak interpretujecie te zawiłe genetyczne krzyżowki to aż mi głupio zadawać kolejne pytania na poziomie pewnie przedszkola staraczkowego 🙈

Byłam dziś na monitoringu w 27 dc zobaczyć czy wchłonął się ten przetrwaly pecherzyk na prawym jajniku i.. podobno była owulacja ale czy to możliwe?

Owulacja z lewego potwierdzona monitoringiem i progiem w 14 dc, w 16 na monitoringu na prawym pęcherzyk 22x16 nie pękł. Brałam duphaston i babka mi dziś mówi ze jakieś 2 dni temu owulacja z prawego o_O

To młody lekarz, inny niż mnie prowadzi. Owulacja możliwa czy to raczej kwestia że on sie sam wchłonąl? Zatoka wolna od płynów i mam wpisane że jest jakiś ring na jajniku co świadczy o owulacji. Endometrium 15mm
 
Do góry