reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

☀️W czerwcu kolor nieba niebieski, a my wszystkie liczymy na dwie prawilne kreski!☀️

Nie ma problemu :) trzy lata, nigdy nie było ciąży.

Dzięki - ja co prawda na półmetku tego okresu, ale sytuacja podobna, badanie KIR i HLA-C przed nami, w sumie się wahałam, ale chyba warto je zrobić. Trzymam kciuki, żeby teraz diagnoza poszła z górki i żebyście szybko doczekali się małego szczęścia ❤️
 
reklama
Dzięki - ja co prawda na półmetku tego okresu, ale sytuacja podobna, badanie KIR i HLA-C przed nami, w sumie się wahałam, ale chyba warto je zrobić. Trzymam kciuki, żeby teraz diagnoza poszła z górki i żebyście szybko doczekali się małego szczęścia ❤️
zapisałaś się do holsamedu?
 
@Mademoiselle_Nika, dziewczyny, pomocy, toż to czarna magia 😭
Wdech i wydech, spokojnie. Ja też dostałam wyniki wszystkie oprócz FMR1, dostałam dopiero dzisiaj - po 1,5 tygodnia - i wynik jest prawidłowy
HLC męża do korelacji z Twoimi i Kirami Twoimi
Kirów nie masz implantacjyjnych, ale to idzie ograć lekami.
Myśle, ze powinnaś na to patrzeć na te wyniki jako coś co pozwoli Wam działaś trochę inaczej w przyszłości.
Dodatkowo jest mutacja w mthfr - przyjmujesz tylko metylowany kwas foliowy
Mutacja w Pai-1 (Serpeine), forma heterozygotyczna, lekarz może zalecić mix acardu i heparyny
 
zapisałaś się do holsamedu?
Nie, raczej zrobimy prywatnie, mimo że mam blisko do Katowic to bardzo mi teraz nie po drodze. W lipcu mamy mieć robioną inseminację więc trochę myślałam że to odsunę bo "a nuż się uda", ale chyba już mam dość tego myślenia, bo do tej pory zawsze było "a nuż się uda" i każdego kolejnego miesiąca przychodziło rozczarowanie.
 
Wdech i wydech, spokojnie. Ja też dostałam wyniki wszystkie oprócz FMR1, dostałam dopiero dzisiaj - po 1,5 tygodnia - i wynik jest prawidłowy
HLC męża do korelacji z Twoimi i Kirami Twoimi
Kirów nie masz implantacjyjnych, ale to idzie ograć lekami.
Myśle, ze powinnaś na to patrzeć na te wyniki jako coś co pozwoli Wam działaś trochę inaczej w przyszłości.
Dodatkowo jest mutacja w mthfr - przyjmujesz tylko metylowany kwas foliowy
Mutacja w Pai-1 (Serpeine), forma heterozygotyczna, lekarz może zalecić mix acardu i heparyny
Dziękuję bardzo. Tak staram się myśleć pozytywnie, że przynajmniej wiemy co robić dalej ale i tak ciężko to przetrawić 🙈
 
Nie, raczej zrobimy prywatnie, mimo że mam blisko do Katowic to bardzo mi teraz nie po drodze. W lipcu mamy mieć robioną inseminację więc trochę myślałam że to odsunę bo "a nuż się uda", ale chyba już mam dość tego myślenia, bo do tej pory zawsze było "a nuż się uda" i każdego kolejnego miesiąca przychodziło rozczarowanie.
okej rozumiem. My w poniedziałek Katowice, a w środę monitoring 10dc, wiec pewnie w piątek inseminacja, pierwsze podejście. U nas w tym miesiącu równe dwa lata starań strzela.
 
Dziękuję bardzo. Tak staram się myśleć pozytywnie, że przynajmniej wiemy co robić dalej ale i tak ciężko to przetrawić 🙈
jeżeli jesteś z południa PL (małopolska, podkarpackie) to polecanym lekarzem jest Sydor. W Tarnowie ma terminy na lipiec, w Krakowie na koniec lipca/poczatek sierpnia. Wizyta 300zl. Moja ginekolog go polecała do konsultacji.
 
@amusedxxx w zasadzie mamy prawie identyczne wyniki...Kurdę dużo Nas się Tu robi z tym kirem AA I złym połączeniem HLA-C...🙄
Dobrze, że ogarnęłaś już immunologa, ja mam 8 lipca, dzień przed Tobą telekonsultację. Też ciekawe jak lekarz w Gamecie będzie się zapatrywał na te Wasze wyniki. Łączę się w bólu z Tobą, ale wierzę, że ktoś Nam teraz wkońcu pomoże na tą ciążową ciszę od lat.
Tulę🫂
Mimo wszystko oby te informacje nie zepsuły tego miłego babskiego wieczoru🙂
 
reklama
Do góry