reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

☀️W czerwcu kolor nieba niebieski, a my wszystkie liczymy na dwie prawilne kreski!☀️

@Mademoiselle_Nika, dziewczyny, pomocy, toż to czarna magia 😭
Pozwolę się odezwać i ustosunkować do Twoich wyników. KIRy mam dokładnie takie same, czyli AA i brak wszystkich implantacyjnych. Koniecznie konsultacja z immunologiem. Ogarnij sobie jakiś termin, chyba, że już masz. Z HLA C1C2, mam tak samo. Ogólnie KIR trzeba przyrównać do HLA-C męża, jak będą jego wyniki. Na KIRy z tego co czytałam, to Accofil, wlewy Accofilu i Intralipidu. :)
 
reklama
Pozwolę się odezwać i ustosunkować do Twoich wyników. KIRy mam dokładnie takie same, czyli AA i brak wszystkich implantacyjnych. Koniecznie konsultacja z immunologiem. Ogarnij sobie jakiś termin, chyba, że już masz. Z HLA C1C2, mam tak samo. Ogólnie KIR trzeba przyrównać do HLA-C męża, jak będą jego wyniki. Na KIRy z tego co czytałam, to Accofil, wlewy Accofilu i Intralipidu. :)
tak już mam termin na 9 lipca, umówiłam zanim jeszcze wyniki były w razie co i jak widać dobrze zrobiłam 😌
 
tak już mam termin na 9 lipca, umówiłam zanim jeszcze wyniki były w razie co i jak widać dobrze zrobiłam 😌
Tutaj jeszcze tabelka, którą dostałam od Motylkowej z przyrównaniem KIR i HLA (męża).
 

Załączniki

  • 94cc1025-dae3-4a6b-81e5-aa4882b58c6a.jpeg
    94cc1025-dae3-4a6b-81e5-aa4882b58c6a.jpeg
    31,3 KB · Wyświetleń: 95
W poniedziałek idę jeszcze do Gamety to od razu pokaże lekarce wyniki, ciekawe co ona na to.. Trochę zabolało, ale przynajmniej znaleźliśmy w końcu jakiś konkretny powód niepowodzeń 😌
Możliwe, że właśnie znaleźliście przyczynę i będziecie walczyć już ze znanym przeciwnikiem. Pokonacie go💚
 
reklama
Do góry