reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌞🌻🌼 W ciepłym sierpniu testujemy, dwóch kresek ⏸️ na teście wypatrujemy 🐞🐝

reklama
Hmm, no termin taki, że ja już bym testowała 😅 bo wtedy faktycznie można już odczuwać pierwsze pierwsze objawy.
no właśnie jutro mam termin obiecałam sobie, że nie będę świrować 🤭a drażni mnie gardło czytałam, że tantum verde można w ciąży nie wiem czy to prawda
 
Haha, ja też planuję chwytac się różnych sposobów, więc idę dzisiaj do apteki po ACC i olej z wiesiołka (ale w kapsułkach, do tych do picia nie mogę się przekonać 😁😁).

Testy owulacyjne czekają w szafce, także czekam na koniec okresu i bierzemy się do roboty 😉
Ja olej z wiesiołka będę brać jak się nie uda w tym cyklu bo czytałam że też ma wpływ na skórę i włosy. Trzymam kciuki za te ACC 🥰 niech działa cuda.
 
Hej, jak nie mam Kir implantacyjnych, to mam rozumieć, że szanse bez wspomagania na ciążę to 0%?
 
reklama
U mnie dzisiaj pojawiła się miesiączka, nawet nie zdążyłam pomyśleć o testowaniu🩸 Nawet się cieszę, bo to dopiero pierwszy cykl starań a chciałabym jeszcze trochę schudnąć i wyrobić lepszą kondycję 🙈
 
Do góry