reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌞🌻🌼 W ciepłym sierpniu testujemy, dwóch kresek ⏸️ na teście wypatrujemy 🐞🐝

reklama
Dziewczyny jak coś to u mnie i męża są wyniki z Katowic :) dziś przyszyły, badania robione 17 czerwca.
U mnie też właśnie wpadły (byłam 10 czerwca).
Niby chyba wszystko w miarę ok, ale w badaniu Serpine1 wyszła mi homozygota wariant 4g/4g - czy któraś mądra głowa może wie co to znaczy i jak to ugryźć? W przyszłą środę idę do kliniki to zapytam ale już bym się chciała jakoś nastawić o co może chodzić 🙈
 
IMG_6508.jpeg
IMG_6507.jpeg
IMG_6506.jpeg
A pomożecie mi czy dobrze interpretuje? Brak kir implantacyjnych, genotyp kir AA to już wiem że dużo o tym na forum było, że tu muszę z męża HLA-C jeszcze porównać? Mutacja MTHFR czyli metylowe witaminy?
 
@penguinlicious który będzie lepszy i czy to o to chodziło?

Ten 😉

Może być też od Aliness - tam jest 100 kaps. i kosztuje 40zł.

Ten pierwszy, który wrzuciłaś (Pregna - Step 1) ma mieszankę dwóch form kwasu foliowego, ale też jod, a ja osobiście nie jestem zwolenniczką jego suplementacji bez wyraźnych wskazań (ale to oczywiście indywidualna decyzja każdego). Ten drugi to najprawdopodobniej „zwykły” kwas foliowy, czyli ten niemetylowany.
 
Hej, jak nie mam Kir implantacyjnych, to mam rozumieć, że szanse bez wspomagania na ciążę to 0%?
Absolutnie nie. Nie mam ani jednego KIRu (ostatnio czytałam, że więcej niż te znane 5 moze mieć wpływ), aktualnie 10 tydzień. Bez leków na kiry, jedynie acard.
 

Załączniki

  • Screenshot_20240812_162116_Google.jpg
    Screenshot_20240812_162116_Google.jpg
    629,3 KB · Wyświetleń: 45
reklama
Do góry