reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌞🌻🌼 W ciepłym sierpniu testujemy, dwóch kresek ⏸️ na teście wypatrujemy 🐞🐝

reklama
Ja dziś zaczęłam z mężem pić ACC optima. Koleżanką mi poleciła. Pije się zaczynając od 3 dnia cyklu przez 5 dni. Jej się udało w drugim cyklu po 10 m-cach starań. Próbowałyscie ?
ja spróbowałam raz , ciazy nie było 😅 ale za to byłam chora po 3-4 dniach brania tego , i zastanawiałam się czy przypadkiem nie przez to 😅
 
Dziś w dniu spodziewanej 🐒 Na wyniki pierwszej bety czekam spokojnie ❤️
 

Załączniki

  • 2125edf7-1d61-4422-a516-37b0bcb38ceb.jpeg
    2125edf7-1d61-4422-a516-37b0bcb38ceb.jpeg
    21,6 KB · Wyświetleń: 99
Cześć dziewczyny!
Ja jestem tu pierwszy raz więc bardzo mi miło dołączyć do waszej społeczności!
Mam 27 lat i zaczynam starać się o dziecko.
Ogólnie zaczęłam z nastawieniem „aby się nie nastawiać” 😅 ale chyba się nie da…
Od kilku msc zaczęłam zwracać uwagę na cykl bo zauważyłam, że mam bardzo mało śluzu. Ten miesiąc był jednak zupełnie inny, śluzu było dużo, bardzo bolał mnie jajnik i pomimo tego, że chciałam zacząć starania od września stwierdziłam, że trzeba to wykorzystać. Zrobiłam test owulacyjny 4.08 i wyszedł pozytywny. 3 i 4 staraliśmy się więc z mężem.
Kolejne testy owulacyjne z 5,6 wyszły negatywne.
Od tego czasu oczywiście schizuje i wkręcam sobie różne objawy typu meega wzdęcia, bóle okresowe itd. ale realnie nie nastawiam się, że za pierwszym razem się uda.
Możecie mnie więc dopisać do testowania 20.08:)
 
Haha, ja też planuję chwytac się różnych sposobów, więc idę dzisiaj do apteki po ACC i olej z wiesiołka (ale w kapsułkach, do tych do picia nie mogę się przekonać 😁😁).

Testy owulacyjne czekają w szafce, także czekam na koniec okresu i bierzemy się do roboty 😉
 
Dziewczyny dziś się czuję jak by mnie coś rozbierało nie wiem z czego.. jutro mam testować i tak się zastanawiam
Bo kiedyś ktoś napisał że to może być to i się wkręcam 😂 i zastanawiam czy wypić jakiegoś gripexa czy coś
 
@penguinlicious który będzie lepszy i czy to o to chodziło?

 
reklama
Do góry