reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • 15.04.2025 o 12:00 zapraszamy Cię serdecznie na live, który poprowadzi psycholożka i psychoterapeutka Agnieszka Dąbrowska (@zdrowo_i_purpurowo), a jej gościnią będzie Anna Ślusarczyk (@kawa_z_uwaznoscia) – dziennikarka, psycholożka zdrowia i jakości życia, trenerka umiejętności DBT, liderka Family Connections i redaktorka naczelna portalu @babyboom_pl. Porozmawiamy o tym: czym tak naprawdę jest uważność w codziennym życiu mamy, jak wspierać dziecko swoją obecnością, nie tylko działaniem, jak zatrzymać się choć na chwilę, nawet jeśli wszystko dookoła pędzi, i dlaczego uważność może być jednym z najpiękniejszych prezentów, jakie dajemy dziecku i sobie. To będzie ciepła, wspierająca rozmowa – bez oceniania, za to z dużą dawką otwartości i akceptacji. Zrób sobie kubek herbaty, usiądź wygodnie i bądź z nami 💛 Do zobaczenia na Instagramie Dołącz, obejrzyj LIVE
reklama

🌞🌻🌼 W ciepłym sierpniu testujemy, dwóch kresek ⏸️ na teście wypatrujemy 🐞🐝

Ja dziś zaczęłam z mężem pić ACC optima. Koleżanką mi poleciła. Pije się zaczynając od 3 dnia cyklu przez 5 dni. Jej się udało w drugim cyklu po 10 m-cach starań. Próbowałyscie ?
 
reklama
Ja dziś zaczęłam z mężem pić ACC optima. Koleżanką mi poleciła. Pije się zaczynając od 3 dnia cyklu przez 5 dni. Jej się udało w drugim cyklu po 10 m-cach starań. Próbowałyscie ?
ja piłam teraz pierwszy cykl zioła ojca sroki nr 3 i tak będę pić przez 3 miesiące i potem przerwa i jestem mega zadowolona bo cera mi się bardzo poprawiła,od 18 roku życia miałam problem z gulami podskórnymi i trądzikiem hormonalnym i jestem w szoku że picie herbaty codzienne tak pomogło,byłam wcześniej wiele razy u dermatologów i masę kasy wydawałam na maści a tu głupia herbata tak zmieniła cerę 😍 wcześniej uratowała mnie antykoncepcja ale wiadomo że teraz nie możliwe żebym przyjmowała
 
czyli przez prawie dwa tygodnie nie wychodziłaś z domu?
Przecież wychodzenie z domu nie ma żadnego wpływu na to czy się uda czy nie uda. Proponuję jednak trochę wyluzować tym bardziej, że to dopiero drugi cykl starań.
do pracy oczywiście chodziłam 😂
Ale np. zrezygnowałam z zajęć na siłowni, czego później żałowałam 😖
 
Ja na odporność polecam beta glukan,to fragment ściany bakterii który ma stymulować komórki odporności np immuno glukan 😉na mnie działa więc polecam 😉
 
Dziewczyny macie może sprawdzony sposób na zwiększenie odporności? Od lipca jestem już drugi raz chora i mam już dość.
Od paru miesięcy biorę Wit d, omega 3 z dha, Wit B complex więc widocznie potrzebuje czegoś innego na odporność.
Szoty pyłkowe. 2 łyżeczki pyłku pszczelego, 2 ziarenka pierzgi, trochę miodu i soku z cytryny. Zalać letnią wodą, odstawić na noc i rano wypić. Pić przez miesiąc i 2 tyg przerwy.
 
reklama
Do góry