reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2025 👶👶

reklama
A jak można się dostać na prywatne forum? :)

Przy okazji się przywitam i przedstawie naszą dwójkę 😁

Mam 30 lat. Dziś 16+1, termin na 20.01.
W niedziele poczułam pierwsze ruchy 😍 a bardziej takie łaskotanie 😁
Jest to moja pierwsza ciąża i aż ciężko uwierzyć, ze tak wcześnie ale wiem po prostu ze to "to" 😁 i o dziwo brzuszek też mam już spory 🙈 chyba taka budowa ciała 🤷‍♀️

Na dzisiejszej wizycie u ginekologa potwierdzona została też płeć, synek (Filip) 😍🥰

Pozdrawiam styczniowe mamusie 😊
 
Ostatnia edycja:
A jak można się dostać na prywatne u mnie dziś 16

Na razie jest Was tu kilka, piszcie ze sobą, my chętnie dołączymy i z Wami tu popiszemy.
Na prywatnym wątku chętnie Was zobaczymy, ale musimy wiedzieć, kogo wpuszczamy :)

W jakim tygodniu jesteście, jak się czujecie.
Ogarniacie już wyprawkę? :)
Oprócz problemów z zębami czuje się świetnie 😊 niestety cierpie na dentofobię wiec można sobie wyobrazić stan moich zębów w tym momencie.. tak jak napisałam wyżej 16t1d 😁

Co do wyprawki... jeszcze nic nie mam ale szukam, rozglądam się 🙈
A tak naprawdę chyba potrzebuje jakiś wykaz aby o niczym nie zapomnieć 😂
Ale chyba trzeba zacząć powoli kompletować, to juz zaraz 5 miesiąc 😱 jak to szybko leci.. 😁🥰
 
Oprócz problemów z zębami czuje się świetnie 😊 niestety cierpie na dentofobię wiec można sobie wyobrazić stan moich zębów w tym momencie.. tak jak napisałam wyżej 16t1d 😁

Co do wyprawki... jeszcze nic nie mam ale szukam, rozglądam się 🙈
A tak naprawdę chyba potrzebuje jakiś wykaz aby o niczym nie zapomnieć 😂
Ale chyba trzeba zacząć powoli kompletować, to juz zaraz 5 miesiąc 😱 jak to szybko leci.. 😁🥰
niby szybko leci a mi sie zaczelo dłuzyc wlasnie 😂 moj cale dnie w pracy i siedze jak taki ulung 😂😂
 
Oj, ja sobie tez ciągle szukam zajęcia, ale chyba najwiecej czasu to spędzam na głaskaniu brzucha i przeglądaniu forum 🙈😂

Fakt, bedac na zwolnieniu czuje się bezużyteczna 😂
 
Oj, ja sobie tez ciągle szukam zajęcia, ale chyba najwiecej czasu to spędzam na głaskaniu brzucha i przeglądaniu forum 🙈😂

Fakt, bedac na zwolnieniu czuje się bezużyteczna 😂
Dlatego właśnie ja w tej ciąży nie biorę na razie zwolnienia (ale tylko dlatego, że moja praca na to pozwala). :)
W poprzedniej ciąży musiałam leżeć i to było straszne 🫣🤣
 
reklama
Do góry