reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2025 👶👶

reklama
Mi jak nigdy ostatnio wchodzi Big Mac 😂
A ja właśnie jak widzę reklamę McDonalda to 🤮🤮🤮🤮 za to zjadłam drugą część obiadu który wczoraj sobie zrobiłam jejku jak się najadłam
Dzisiaj powiedziałam szefowi o sytuacji - znamy się 16 lat a ja i tak popłakałam się 🫠 zaczynamy nowy projekt i chciałam być w porządku wobec niego bo jestem trochę w to zaangażowana
Rodzina nie wie a szef wie 🫢
Dla rodzinki chcę takie urocze ramki / pudełka kupić widziałam na necie 🙄
 
Tak czytam cały czas o waszych objawach itd a ja oprócz uczucia sytości i zmęczenia nic nie mam. Dziś trochę podbrzusze pobolewa ale tak minimalnie. Dziś u mnie 6+2 wychodzi. Wczoraj byłam prywatnie u lekarza bo nie mogłam spac po tej wizycie na NFZ że nic nie sprawdził. Wczoraj bylo wszystko ok. Serduszko biło, zarodek 4 mm, pecherzyk żółtkowy nie obrzęknięty. Mam nadzieję że dobrze się skończy ta moja historia. 26.06 kolejną wizyta. A, i distalam oprocz duphaston jeszcze acard. Zobaczymy jak to będzie...eh
 
reklama
Do góry