reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2025

reklama
Cześć dziewczyny, ja miałam trochę zamieszanie i nic nie pisałam. Też jestem po wizycie, byłam przestraszona, bo jakby objawy mi przeszły. Nudności, mdłości… została tylko senność i posmak w ustach. Z dzieckiem wszystko ok, na reszcie mam chociaż wstępnie ustalony wiek zarodka (7w4d) i termin porodu na 21.02. Z miesiączki wychodzi mi 12w 🤯
Prenatalne mam 7.08
Ja też jestem z Krakowa! Planuje rodzić na Kopernika, a inne krakowianki na jaki szpital stawiają ? :)
 
@Monia0731 córkę rodziłam na Ujastku, teraz tez napewno tam. Moja lekarka prowadząca tez tam pracuje. Poza psychologiem szpitalnym byłam bardzo zadowolona zaczynajac od doradcy laktacyjnego kończąc na aniołach z oddziału intensywnej terapii noworodka.
 
@kindulek to dobrze, ze chociaż mężów mamy innych🤣
Ufff co za ulga 😂😂

Ja myślałam o Żeromskim, słyszałam że są dość mocno nastawieni na karmienie piersią na czym mi dość mocno zależy. Ale jeszcze przyjdzie czas na analizowanie szpitali ;) ale słyszałam że organizują dni otwarte gdzie można się umówić i przyjść na oglądanie sali porodowych i poporodowych - fajna opcja!
 
Dziewczyny ja już po wizycie . Odetchnęłam z ulga . Dzidzia ma już 3,5 cm z USG wychodzi 10+3 , widziałam jak ruszą rączkami i nóżkami ❤️Jest krwiak 8 mm doktor powiedziała że wracamy do utrogestanu ( powiedziała że nie powinien być odstawiony) , uspokoiła mnie . Dodatkowo dała mi skierowanie na darmowe badania prenatalne … powiem Wam że na prawdę mocno zastanawiam się nad zmianą lekarza prowadzącego.
 
Ufff co za ulga 😂😂

Ja myślałam o Żeromskim, słyszałam że są dość mocno nastawieni na karmienie piersią na czym mi dość mocno zależy. Ale jeszcze przyjdzie czas na analizowanie szpitali ;) ale słyszałam że organizują dni otwarte gdzie można się umówić i przyjść na oglądanie sali porodowych i poporodowych - fajna opcja!

Dla mnie z prostego powodu odpada Żeromski - nie ma neonatologii i w razie problemów z dzieckiem przewożą je do prokocimia. Niby nikt nie zakłada, Że wydarzy się coś złego ale zycie pisze swoje scenariusze. Oczywiście to jest tylko moja luźna reflekcje życiowa „matki po przejściach” i pewnie szpital jest dobry :)
 
reklama
Do góry