reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2025

Mnie wczoraj bolał brzuch tak okresowo, w głowie oczywiście już czarny scenariusz że na pewno okres zaraz przyjdzie i będzie po wszystkim. Okres nie przyszedł, już nie boli, więc chyba jest okej🙈
Wczoraj wieczorem już w wyrze leżałam i zaczęłam czuć brzuch, tak trochę okresowo, ale nie do końca. Pomyślałam nawet, że może to cionsz, bo na forum wiele dziewczyn podobnie to opisywało, ale nie brałam tego na poważnie... :D Czuję się trochę jak idiotka, bo mam uczucie pewnej suchości i jak tylko coś poczuję w brzuchu to lecę do łazienki.
 
reklama
Wczoraj wieczorem już w wyrze leżałam i zaczęłam czuć brzuch, tak trochę okresowo, ale nie do końca. Pomyślałam nawet, że może to cionsz, bo na forum wiele dziewczyn podobnie to opisywało, ale nie brałam tego na poważnie... :D Czuję się trochę jak idiotka, bo mam uczucie pewnej suchości i jak tylko coś poczuję w brzuchu to lecę do łazienki.
Ja się skapnęłam, że coś jest nie tak, jak otworzyłam lodówkę i poczułam zapach kabanosów 🫣
 
Pytałam kiedyś moją mamę o to, jak się dowiadywała o ciąży. Zawsze mówi, że czuła po cyckach, że coś jest na rzeczy, spokojnie się umówiła na wizytę, miała ze 2 USG w trakcie ciąży, potem już poród bez problemów. Nie wiem, jak ona to mogła ogarnąć mentalnie, jak ja jeszcze bety nie zrobiłam, a już się nie mogę doczekać marca :D
 
A to moje mala fasolinka, beta wystrzelona w kosmos a malutek ma 0,5 cm wczoraj nie wstawiłam bo czekałam na nowy tel.
 

Załączniki

  • a3b513de-9c05-4535-921d-ba5975e08220.jpeg
    a3b513de-9c05-4535-921d-ba5975e08220.jpeg
    58,6 KB · Wyświetleń: 78
U mnie żadnych objawów oprócz krwawienia , które nie było pierwszym okresem jak mi się wydawalo tylko krwawieniem przez krwiak. Miałam zapas testów owulacyjnych i tak z głupa zrobiłam jeden i wyszedł mega pozytywny a potem się polało więc poleciałam po test i wyszły dwie grube krechy na następny dzień beta która była powyżej 26 tys a w poniedziałek lekarz. Od wczoraj zażywam progesteron i dziś już odrzuciło mnie od jedzenia więc raczej znów zacznę brać cudowny lek na mdłości i wymioty w ciazy
 
Wczoraj wieczorem już w wyrze leżałam i zaczęłam czuć brzuch, tak trochę okresowo, ale nie do końca. Pomyślałam nawet, że może to cionsz, bo na forum wiele dziewczyn podobnie to opisywało, ale nie brałam tego na poważnie... :D Czuję się trochę jak idiotka, bo mam uczucie pewnej suchości i jak tylko coś poczuję w brzuchu to lecę do łazienki.
Nie czuj się tak, ja 2 tygodnie po terminie miesiączki dalej co jakiś czas tak robię. xD' Na początku zaraz po okresie było sucho, a teraz przeciwnie i co jestem w łaziencę, to oglądam dokładnie, czy nie plamię. 🤦‍♀️ Mam nadzieję, że mi przejdzie z czasem...
 
reklama
Wy w ogóle macie jakieś objawy, a mnie jedynie pobolewa brzuch. Za to ciągle jestem głodna (aż stwierdziłam, że muszę się zacząć pilnować xD). Zjem obiad, godzinę później już mi burczy w brzuchu. Wczoraj to była masakra, jak mi waga pokazała 2kg więcej niż normalnie, ale chyba krzywo stała, albo woda, bo dziś rano już pokazała co miała pokazać. 😂
 
Do góry