reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2025 👶👶

reklama
Ale wam powiem, ze tu nie ma sie co smiac haha. Niektore baby sa takie perfidne, ze jeszcze sie ciesza jak my sie wkurzamy i dążą do celu. Ja mialam ostatnio sytuacje wsrod znajomych .. slub w sierpniu mial byc teraz. Zaproszenia rozdane . A tu sie okazuje ze gosciu ma nowa pania starsza z dziecmi .. bo go tak omotala ***** 🙄
ojjj ja o tym wiem wiele
mój obecnie już mąż jak go poznałam miał wiele koleżanek
on traktował je jako koleżanki a ja mu mówię że one do niego podbijają
no koleżanka nie dzwoni do kolegi w piątek o 22:00 żeby zapytać co u niego :p
jedna koleżanka rzuciła mu się na szyję jak go zobaczyła , jak mnie zobaczyła (początek znajomości naszej miłosnej był) to mina jej zrzedła rok później na tą samą imprezę przyjechałam z siostrzenicą podobną do mnie z wyglądu - to raptem już do niego w ogóle nie pisze :D
 
To jak już jesteśmy w tym temacie . To mój kolega się żenił i wyobrażacie sobie że zaproszony gość przyszedł z Panią na wesele która się wstawiła, poszła do Pana młodego do pokoju i się rozebrała 😱. Dobrze że ją wystawił za drzwi i jego żona tego nie zobaczyła , bo mógłby mieć problem żeby się wytłumaczyć 😅
 
To jak już jesteśmy w tym temacie . To mój kolega się żenił i wyobrażacie sobie że zaproszony gość przyszedł z Panią na wesele która się wstawiła, poszła do Pana młodego do pokoju i się rozebrała 😱. Dobrze że ją wystawił za drzwi i jego żona tego nie zobaczyła , bo mógłby mieć problem żeby się wytłumaczyć 😅
Ludzie mnie naprawdę zaskakują niezmiernie....
 
Nic mnie tak nie wkurza jak osoby polujące na tych w związkach. Jest niby takie powiedzenie "nie ma takiego wagonu, którego nie można odpiąć", ale uważam, że to jest szczyt ku*****wa...
dokładnie , a kobiety są teraz gorsze od mężczyzn . Moja córka zaraz kończy liceum , jak słucham tych opowieści … teraz tylko liczy się kasa … to nic że facet ma żonę , dzieci . Najważniejsze że ma kasę na sponsoring 😖to teraz bardzo popularne zjawisko , kiedyś to był wstyd a teraz…. Moda
 
dokładnie , a kobiety są teraz gorsze od mężczyzn . Moja córka zaraz kończy liceum , jak słucham tych opowieści … teraz tylko liczy się kasa … to nic że facet ma żonę , dzieci . Najważniejsze że ma kasę na sponsoring 😖to teraz bardzo popularne zjawisko , kiedyś to był wstyd a teraz…. Moda
no i wlasnie ten nasz znajomy po 10 latach zostawil swoja kobiete przed slubem dla starszej z odwalona chata.. pania dyrektor banku
 
My się obracamy w takich kręgach, że nawet rozwodów nie ma za dużo, ale słyszę gdzieś dalej o takich sytuacjach, że mąż odchodzi do młodszej, że żona zostawia dziecko i męża i wyjeżdża. Nie do pojęcia dla mnie...
 
reklama
Do góry