reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2025

Pytałam kiedyś moją mamę o to, jak się dowiadywała o ciąży. Zawsze mówi, że czuła po cyckach, że coś jest na rzeczy, spokojnie się umówiła na wizytę, miała ze 2 USG w trakcie ciąży, potem już poród bez problemów. Nie wiem, jak ona to mogła ogarnąć mentalnie, jak ja jeszcze bety nie zrobiłam, a już się nie mogę doczekać marca :D
To tak jak ja w 3 pierwszych ciążach 😉
3 usg na całą ciążę i tyle.
 
reklama
Wy w ogóle macie jakieś objawy, a mnie jedynie pobolewa brzuch. Za to ciągle jestem głodna (aż stwierdziłam, że muszę się zacząć pilnować xD). Zjem obiad, godzinę później już mi burczy w brzuchu. Wczoraj to była masakra, jak mi waga pokazała 2kg więcej niż normalnie, ale chyba krzywo stała, albo woda, bo dziś rano już pokazała co miała pokazać. 😂
Ja nie mam wcale, no może piersi trochę bola aktualnie 😁
Energii mam dużo, ale to dlatego że podniosłam sobie wit d z zawrotnych 22 na 56 i dalej biorę większą dawkę, czuję się o wieleeee lepiej, tak to ciągle zmęczenie przed ciąża.
Boję się tylko mdlosci, bo mam je zawsze 🤐
 
@Doktur_M ja pokaz histerii dalam już w weekend:) ale świrować dopiero zacznę w drugim trymestrze. Wtedy się najwięcej u mnie działo w pierwszej ciąży
Moja mama i trzy siostry i wszystkie psiapsie jak już zaszły (a też działo się to bez większego problemu) to dowiozły temat do końca bez praktycznie żadnych zawirowań. Jak zaczynałam cokolwiek o potencjalnych obawach to wszystkie to trochę zbywały, że przecież będzie git, najgorzej zajść. Dobrze, że małż będzie się przejmował za pięcioro to nie będę się czuła sama w histerii i skupię się na gaszeniu jego obaw :D
 
Pocieszacie mnie z tym panikowaniem 🫣 kamień z serca, że nie tylko ja tak mam. Zamiast się cieszyć, że beta wyszła i testy pozytywne to ja jak zwykle zakładam, że to pewnie biochem albo i coś gorszego 🫠
 
Pocieszacie mnie z tym panikowaniem 🫣 kamień z serca, że nie tylko ja tak mam. Zamiast się cieszyć, że beta wyszła i testy pozytywne to ja jak zwykle zakładam, że to pewnie biochem albo i coś gorszego 🫠
Give Me Five GIF by Brooklyn Nine-Nine
 
Moja mama i trzy siostry i wszystkie psiapsie jak już zaszły (a też działo się to bez większego problemu) to dowiozły temat do końca bez praktycznie żadnych zawirowań. Jak zaczynałam cokolwiek o potencjalnych obawach to wszystkie to trochę zbywały, że przecież będzie git, najgorzej zajść. Dobrze, że małż będzie się przejmował za pięcioro to nie będę się czuła sama w histerii i skupię się na gaszeniu jego obaw :D
Mój zaczął się o mnie turbo martwić ale Synka urodziłam w 33 tygodniu po 6 tygodniach spędzonych w szpitalu więc jesteśmy przewrażliwieni na tle tej ciąży 🤷‍♀️
 
reklama
Ojej, możesz powiedzieć, czemu tak długo byłaś w szpitalu?
W 27 tygodniu odeszły mi wody I zostałam w szpitalu do dnia porodu. Miał być wywołany w 34 tygodniu lub wcześniej jeśli doszłoby do infekcji lub samo by się zaczęło. I u mnie zaczęło się samo. Także jestem wdzięczna za te trudne 6 tygodni:)
 
Do góry