reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2025 👶👶

A co do ciśnień to ja mam problem w drugą stronę. Ostatnio u lekarza 156/90 tętno 106 😂 ja to mam syndrom białego fartucha (co jest dość śmieszne bo sama pracuje w szpitalu 😂). W każdym razie dostałam zalecenie mierzenia ciśnień w domu i oczywiście są idealne
to ja tak mam z cukrem .. jak przychodzi do badan to 90 cos .. a w domu na codzien 70-80 😳
 
reklama
Cześć dziewczyny podczytuje Was od jakiegoś czasu i chciałabym nieśmiało do Was dołączyć. Jestem 8+2 na razie wszystko jest dobrze, bez plamień także ulga na maxa. Boję się nadal bo 2 lata temu dostałam krwotoku w 7 tygodniu także dmucham na zimne i teraz nie chce popełnić żadnego błędu... Mam nadzieję że zostanę z Wami do stycznia (termin na 18 stycznia?
 
To jesteśmy na tym samym etapie, u mnie też 7+3 ☺️ czekam na wizytę 17.06, bo w tamtym tyg nie było jeszcze widać serduszka, trochę mnie to martwi, ale staram się odciągać te złe myśli
nic sie nie boj. Czesto jest tak, ze na poczatku wolno idzie a potem jebs 😃 moja jak bylam w 6 tyg to powiedziala, ze bedzie sie cieszyc jak w ogole bedzie pecherzyk 😃 a tam juz byl czlowieczek. Takze pojawi się zaraz 😎
 
Ja dziś miałam urwanie głowy. Mała poszła do żłobka po 2-tygodniowej przerwie a ja do pracy. Miał tyle roboty że nie wiedziałam w co mam włożyć ręce.
 
reklama
Ja dziś miałam urwanie głowy. Mała poszła do żłobka po 2-tygodniowej przerwie a ja do pracy. Miał tyle roboty że nie wiedziałam w co mam włożyć ręce.
ja dzisiaj tez mam sajgon ale na szczescie zaraz koncze. Kazdy pacjent marudzi na wladze .. ze te wybory chuja dadzą 😂 ile ja sie tu dzisiaj wyzwisk nasluchalam haha
 
Do góry