reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe mamy 2025 👶👶

reklama
Dziewczynki mam taką propozycje i nie wiem jak się na to zapatrujecie odnosnie grupy prywatnej? :) wstawiamy tu swoje prywatne rzeczy i informacje, zdjecia . I nie wiem czy to dobrze, ze kazdy moze sobie tu wejsc i czytac :p
Dziewczynki mam taką propozycje i nie wiem jak się na to zapatrujecie odnosnie grupy prywatnej? :) wstawiamy tu swoje prywatne rzeczy i informacje, zdjecia . I nie wiem czy to dobrze, ze kazdy moze sobie tu wejsc i czytac :p
jestem za
 
reklama
A co do ciśnień to ja mam problem w drugą stronę. Ostatnio u lekarza 156/90 tętno 106 😂 ja to mam syndrom białego fartucha (co jest dość śmieszne bo sama pracuje w szpitalu 😂). W każdym razie dostałam zalecenie mierzenia ciśnień w domu i oczywiście są idealne
 
Do góry