reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2025 👶👶

Hej dziewczyny 😊

Dla tych które chcą przygotowywać się do porodu i później połogu z fizjoterapeutką uroginekologiczną - dzisiaj otrzymałam informację od mojej że najlepiej rozpocząć spotkania między 18-20 tc

Również w poczekalni zauważyłam że dziewczyny z terminami porodu na zaraz mają segregatory do prowadzenia ciąży kupione w Internecie i bardzo chwaliły - można sobie poukładać wyniki badań etc. zamówiłam sobie i czekam na paczkę :)

U mnie okey, też ostatnio mam zjazd psychiczny
Dostałam od dr Xonvea na mdłości i wczoraj faktycznie czułam się dobrze , ale tylko do wieczora a i tak odrzucało mnie od jedzenia
Wzięłam wczoraj wieczorem żeby dzisiaj jakoś funkcjonować ale jakoś bez rewelacji to chyba odpuszczę bo czytałam że z odstawieniem potem są różne perypetie

Też mam małego krwiaczka - jak usłyszałam to to chyba musiałam popaść w panikę bo zaczęłam pytać doktor że może tym aplikatorem od luteiny coś źle robię 😂 powiedziała że nie 🙃 mam mieć oszczędny tryb życia (a na insta wyświetlają mi się same ciężarne które trenują i co to one nie robią - też miałam wizję bycia active a tutaj klops)
Do koleżanki od krwiaczka, poczytałam w Internecie i trzeba patrzeć czy nie ma krwawienia również nie popadnij w panikę jak ci skrzep wypadnie bo tak może się on oczyszczać - ja napewno od razu pojadę na IP jak coś się będzie działo
Tak to mam wizytę 18.06
A jakoś tydzień później prenatalne których mega się obawiam
Mnie doktor od 1 wizyty pytała o L4 ale mi nie jest potrzebne

Udanego dnia 😊
 
reklama
Ja tez od wczoraj sobie wymyślam że coś nie tak bo nie czułam się zmęczona, zasnąć nie mogłam i zapachy mnie nie drażnią...Już najgorsze myśli. Strasznie przeżywam te ciążę. A wizyta 12, też odliczam dni.
nie jesteście same😁 ja mam wizytę w czwartek i już mi odpala czarny scenariusz🫣😕 cieszę się ale chyba zamartwianie mnie przytłacza coraz bardziej może jak już zobaczę serduszko będzie spokojniej
 
Hej dziewczyny 😊

Dla tych które chcą przygotowywać się do porodu i później połogu z fizjoterapeutką uroginekologiczną - dzisiaj otrzymałam informację od mojej że najlepiej rozpocząć spotkania między 18-20 tc

Również w poczekalni zauważyłam że dziewczyny z terminami porodu na zaraz mają segregatory do prowadzenia ciąży kupione w Internecie i bardzo chwaliły - można sobie poukładać wyniki badań etc. zamówiłam sobie i czekam na paczkę :)

U mnie okey, też ostatnio mam zjazd psychiczny
Dostałam od dr Xonvea na mdłości i wczoraj faktycznie czułam się dobrze , ale tylko do wieczora a i tak odrzucało mnie od jedzenia
Wzięłam wczoraj wieczorem żeby dzisiaj jakoś funkcjonować ale jakoś bez rewelacji to chyba odpuszczę bo czytałam że z odstawieniem potem są różne perypetie

Też mam małego krwiaczka - jak usłyszałam to to chyba musiałam popaść w panikę bo zaczęłam pytać doktor że może tym aplikatorem od luteiny coś źle robię 😂 powiedziała że nie 🙃 mam mieć oszczędny tryb życia (a na insta wyświetlają mi się same ciężarne które trenują i co to one nie robią - też miałam wizję bycia active a tutaj klops)
Do koleżanki od krwiaczka, poczytałam w Internecie i trzeba patrzeć czy nie ma krwawienia również nie popadnij w panikę jak ci skrzep wypadnie bo tak może się on oczyszczać - ja napewno od razu pojadę na IP jak coś się będzie działo
Tak to mam wizytę 18.06
A jakoś tydzień później prenatalne których mega się obawiam
Mnie doktor od 1 wizyty pytała o L4 ale mi nie jest potrzebne

Udanego dnia 😊
Czy mogłabyś pokazać jaki segregator zamówiłaś?
 
Również w poczekalni zauważyłam że dziewczyny z terminami porodu na zaraz mają segregatory do prowadzenia ciąży kupione w Internecie i bardzo chwaliły - można sobie poukładać wyniki badań etc. zamówiłam sobie i czekam na paczkę :)
ja w poprzedniej ciąży miałam od mamyginekolog, dla syna pediatryczny też mam. Fajne są, ale obecnie mam taką teczuszkę z 3 kieszonkami i jest wygodniejsza :)
 
reklama
ja w poprzedniej ciąży miałam od mamyginekolog, dla syna pediatryczny też mam. Fajne są, ale obecnie mam taką teczuszkę z 3 kieszonkami i jest wygodniejsza :)
Właśnie ten kupiłam
Też dostałam taką plastikową teczkę z pregny ale ja mam całą teczkę a4 dokumentacji medycznej więc nie mieściłoby się tam to 😉
 
Do góry