reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe mamy 2025 👶👶

reklama
Dziewczyny czy znacie i polecacie jakąś stronę z której można zamówić fajne i dobre jakościowo ubranka dla maluszków? Ja kupiłam trochę ubranek u mnie w sklepie stacjonarnie , ale przeglądam w necie z myślą dokupienia czegoś jeszcze i nie wiem czy są sprawdzone🤔 wyprawkowo bądź Zuzia&zyzio coś Wam może mówi?😉
Jestem zadowolona z jakości H&M, Kappahl, Zara i Next 🙂 jeszcze pranie przede mną i wierzę, że się nic nie rozpadnie po 🤣
 
Późno, ale dopiero co wróciłam.
Większość ubranek mam z Prenatal. Czasem można takowe znaleźć na vinted lub allegro. Trochę z Next, znajdzie się też kilka z Sinsay. 😉
 
Ja jestem zakochana w fabryce bodziakow. Jakość super, przepiękne wzory zwłaszcza kiecek i kombinezonow. Dorwałam też kilka ubranek od nich za grosze z vinted. A poza tym newbie, Zuzia i Zyzio, next i sieciowki 😊
 
Nie wiem czy kojarzycie stronę Srokao
Są tu porównania składow kosmetyków nie tylko dla dzieci. Fajnie czasami zerknąć bo często te najbardziej popularne i wcale nie tanie kremy/emolienty mają beznadziejny skład. Jak ktoś ma ochotę to podsylam link
 
Nie wiem czy kojarzycie stronę Srokao
Są tu porównania składow kosmetyków nie tylko dla dzieci. Fajnie czasami zerknąć bo często te najbardziej popularne i wcale nie tanie kremy/emolienty mają beznadziejny skład. Jak ktoś ma ochotę to podsylam link
Bardzo dziękuję, przyda się. Co do tych składów, to tak samo jest z kosmetykami dla dorosłych, często w tych droższych jest gorszy skład, a można znaleźć niedrogi kosmetyk z dobrym składem. Staram się unikać tych reklamowanych produktów. Coś co jest dobre, nie potrzebuje agresywnej reklamy w tv.
 
Ja dziś korzystam z pogody i wzięłam się za porządki i pranie.
Mam powera.

Coś mi się stało z okiem, po wczorajszej nocy piecze i jest czerwone. Dorwałam jakieś krople zatrzymujące stan zapalny, ale nic na w pomagają. Zastanawiam się czy mogę zastosować krople z antybiotykiem. Co myślicie?
 
reklama
Ja dziś korzystam z pogody i wzięłam się za porządki i pranie.
Mam powera.

Coś mi się stało z okiem, po wczorajszej nocy piecze i jest czerwone. Dorwałam jakieś krople zatrzymujące stan zapalny, ale nic na w pomagają. Zastanawiam się czy mogę zastosować krople z antybiotykiem. Co myślicie?
Jak jest też ropa to poszłabym jak najszybciej do okulisty. Są też SORy okulistyczne. Na własną rękę sama nic nie bierz, bo nigdy nie wiadomo co może zaszkodzić. Jak zwykle krople nawilżające tzw. sztuczne łzy nie pomagają a ropy nie ma, to bym do jutra się wstrzymała z wizytą, bo może masz nowy płyn do prania albo płukania i wyszła jakaś alergia po prostu. Albo się coś dostało pod powiekę i w nocy podrażniło .
 
Do góry