reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe mamy 2025 👶👶

Też jestem po, cytrynową była spoko, a ja miałam na dodatek z ciepłą wodą więc weszło jak herbatka z rana, prawie na raz. Zero problemów potem. Tylko tyłek bolał od siedzenia 🤣 ogólnie byłam bardzo negatywnie nastawiona a to w ogóle nie było tragedii 😅
wypić to jestem w stanie bez problemu, bo u nas dają w płynie taki soczek pomarańczowy, na prawdę znośny, ale później jak siedzę te dwie godziny to mam poty, serce mi chce wyskoczyć, niedobrze mi, a to w głowie się kręci… no wszystko na raz dosłownie 🥴🥴🥴
 
reklama
Ja nie spie dobrze od pocztaku ciazy. Budze sie w nocy na sikanie I barfzo czesto nie moge pozniej zasnac ( tam jak teraz 🤣) a później przed budzikiem do pracy to bym spala 🤣.

My mielismy skan w 20 tyg (20t2d) tydzien temu i Pani nam powiedziala ze maluszek wazy ciut ponad 300g i jest wszytsko prawidlowo. Wydawala sie zaskoczona kiedy to zapytalam o wage. Widocznie w UK nie przykladaja do teho uwagi.
ja w ogóle po tym drugim scanie nie dostałam raportu, więc się u położnej upomniałam to mi pokazała u siebie w kompie i też była zdziwiona, że mnie interesuje waga i centyle 😆
Ogólnie dziwnie bo w poprzedniej ciąży, a to było raptem dwa lata temu dawali wszystko do ręki, a teraz chyba papier oszczędzają 🤷‍♀️
 
Dziewczyny a nie boli was tam na dole przy obracaniu w lozku z boku na bok, albo orzy wstawaniu ? Ja mam od jakiegos czasu tak. Uczucie jakbym miala zakwasy w pachwinach tylko ciut glebiej 🤔
mnie boli najczęściej nad pępkiem, jak trochę coś porobię na stojąco albo pochodzę to czuję w środku jakby coś miało się urwać. Na dole czasami też mnie coś ciągnie, zaboli, zwłaszcza jak szybko wstanę albo kichnę.
 
Mnie najczęściej boli na górze brzucha. Ale tam ewidentnie lubi stacjonować Mała, więc tam kopie i się rozpycha...
Mój młody uwielbia dół brzucha, ale to właśnie góra mnie boli i ciągnie. Wydaje mi się że po prostu ciężar moich piersi i brzucha spychają w dół brzuch przez co mocniej się rozciągają te górne partie
 
Dziewczyny czy znacie i polecacie jakąś stronę z której można zamówić fajne i dobre jakościowo ubranka dla maluszków? Ja kupiłam trochę ubranek u mnie w sklepie stacjonarnie , ale przeglądam w necie z myślą dokupienia czegoś jeszcze i nie wiem czy są sprawdzone🤔 wyprawkowo bądź Zuzia&zyzio coś Wam może mówi?😉
 
Dziewczyny czy znacie i polecacie jakąś stronę z której można zamówić fajne i dobre jakościowo ubranka dla maluszków? Ja kupiłam trochę ubranek u mnie w sklepie stacjonarnie , ale przeglądam w necie z myślą dokupienia czegoś jeszcze i nie wiem czy są sprawdzone🤔 wyprawkowo bądź Zuzia&zyzio coś Wam może mówi?😉
Ja mam większość ciuszków z Sinsay i hm, część nowych większość z vinted czy od koleżanki i w dotyku są naprawdę okej a i cena zadowalająca :)
 
Ja mam większość ciuszków z Sinsay i hm, część nowych większość z vinted czy od koleżanki i w dotyku są naprawdę okej a i cena zadowalająca :)
ja tez mam duzo z sinsay, pepco , hm , vinted 😃 i pojedyncze jakies lepsze od mamy i tesciowej i jeszcze ze sklepu co likwidowali u nas pelno ciuszkow za grosze kupilam
 
reklama
Dziewczyny czy znacie i polecacie jakąś stronę z której można zamówić fajne i dobre jakościowo ubranka dla maluszków? Ja kupiłam trochę ubranek u mnie w sklepie stacjonarnie , ale przeglądam w necie z myślą dokupienia czegoś jeszcze i nie wiem czy są sprawdzone🤔 wyprawkowo bądź Zuzia&zyzio coś Wam może mówi?😉
Next - super jakość i są przepiękne ;))
 
Do góry