reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe mamy 2025 👶👶

Dokładnie. Pytanie czy jest ropa? Zapalenie spojówek jest zaraźliwe. Kiedyś byliśmy na sorze okulistycznym z synem bo oczywiście oko zaczęło ropieć w piątek wieczorem 🙈 ale sprawnie poszło i dostał odpowiedni lek
 
reklama
Zaczęłam już dziewczyny zbierać ubranka dla mojej malutkiej , kupiłam już fajnych parę rzeczy i polecalyscie next i faktycznie fajne ubranka 😊 też coś zamówiłam😊 a teraz takie pytanko mam... Z racji tego , że będziemy rodziły zimą co dla mnie jest nowością, bo mam dzieci z cieplejszych sezonów , to teraz nie wiem jak podejść do tego wszystkiego i czy kupujecie wkład do wózka na zimę i kombinezon taki ala misio czy jeszcze coś cieplejszego? Zupełnie nie wiem co kupić 🙈 aż wstyd... Kolejna ciąża i nie wiem co potrzebne🤣
 
Zaczęłam już dziewczyny zbierać ubranka dla mojej malutkiej , kupiłam już fajnych parę rzeczy i polecalyscie next i faktycznie fajne ubranka 😊 też coś zamówiłam😊 a teraz takie pytanko mam... Z racji tego , że będziemy rodziły zimą co dla mnie jest nowością, bo mam dzieci z cieplejszych sezonów , to teraz nie wiem jak podejść do tego wszystkiego i czy kupujecie wkład do wózka na zimę i kombinezon taki ala misio czy jeszcze coś cieplejszego? Zupełnie nie wiem co kupić 🙈 aż wstyd... Kolejna ciąża i nie wiem co potrzebne🤣
Ja nie mam dzieci ale odchowałam z 20 😅 jestem niania i to co polecam na zimowe spacery dla takich maluszków, to na pewno kombinezon puchaty a do koc. Są też bardzo fajne śpiworki do gondoli to wtedy wystarczy kombinezon z wełny (najlepiej merino bo tak nie drapie a ja mam na tym punkcie świra 🤣). Na początek to wystarczy a potem sama zobaczysz co będzie dla Ciebie wygodniejsze czy też lepsze dla Ciebie i malutkiej ☺️
 
Ja mam śpiwór do wózka i byłam mega zadowolona. Był taki ciepły że czasami w piżamie/pajacyku na śpiocha przekladałam syna i rano zaprowadzalismy starszego do przedszkola 😅 miał tak mocny sen że budził się po powrocie. Jeszcze ze spokojem ten śpiwór będzie można wykorzystać w kolejnym sezonie. My mamy cottonmoose ale teraz jest bardzo duży wybór
 
Zaczęłam już dziewczyny zbierać ubranka dla mojej malutkiej , kupiłam już fajnych parę rzeczy i polecalyscie next i faktycznie fajne ubranka 😊 też coś zamówiłam😊 a teraz takie pytanko mam... Z racji tego , że będziemy rodziły zimą co dla mnie jest nowością, bo mam dzieci z cieplejszych sezonów , to teraz nie wiem jak podejść do tego wszystkiego i czy kupujecie wkład do wózka na zimę i kombinezon taki ala misio czy jeszcze coś cieplejszego? Zupełnie nie wiem co kupić 🙈 aż wstyd... Kolejna ciąża i nie wiem co potrzebne🤣
Również mamy śpiworek i kupiłam zimowy kombinezon
 
Ja mam 4 kombinezony 😅 w różnych rozmiarach ( jakiś tak wyszło) ale najbardziej mi się sprawdził ciepły śpiwór i lżejszy kombinezon niż taki typowo zimowy. Chyba każda z nas też ma inne preferencje, inną potrzebę spacerów i ich długości itp więc i tak ,,w praniu" wyjdzie co się sprawdza a co nie. W każdym razie śpiwór polecam z czystym sumieniem, a kombinezon też warto mieć
 
Ja mam 4 kombinezony 😅 w różnych rozmiarach ( jakiś tak wyszło) ale najbardziej mi się sprawdził ciepły śpiwór i lżejszy kombinezon niż taki typowo zimowy. Chyba każda z nas też ma inne preferencje, inną potrzebę spacerów i ich długości itp więc i tak ,,w praniu" wyjdzie co się sprawdza a co nie. W każdym razie śpiwór polecam z czystym sumieniem, a kombinezon też warto mieć
Mi się tak wydaje właśnie, że śpiworek i lżejszy kombinezon do tego i powinno być w porządku. Teraz jestem już w trakcie szukania i kurcze piękne są niektóre rzeczy, aż głowa boli😉
 
reklama
Witajcie dziewczyny 😁

Oko nie ropieje, ale rano mocno łzawią oba. 😔
To jedno nadal mocno czerwone. Nie chcę iść do przychodni, boje się coś złapać, doktor przestrzegał, że szaleje angina i by nawet sklepy omijać.

Ja mam kupiony cieńszy kombinezon i do tego śpiworek.
 
Do góry