reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2025 👶👶

reklama
U mnie - kupiony wózek, odmalowany pokój, komoda, fotel, kombinezon zimowy, mata, ręczniczki, kocyki, smoczki, kilka ubranek, rożek i kokon i na tym się kończy. Na początku myślałam, że to sporo ale jak usiądę i staram się zrobić listę czego nadal brakuje, to aż mi słabo czy zdążymy do porodu 😵‍💫 w życiu prywatnym zawsze byłam na wszystko przygotowana (tj. wyjazdy, wakacje, szkoła, praca) z wyprzedzeniem, a tu… niestety nie da się ogarnąć w miesiąc i to jest dla mnie odmiana, może też dlatego się nakręcam czy zdążymy. No i ja biorę też pod uwagę poród w grudniu (termin z miesiączki 24 grudzień, termin z prenatalnych 6 styczeń), czekam na moją Gwiazdkę ⭐🌙
Jeszcze chwilę masz, ale to zleci szybko 🤭🫣
to będzie moja pierwsza krzywa cukrowa w życiu, staram się sobie wytłumaczyć, że to taka słodziutka herbatka będzie 😆
Ja miałam raz, końcówka była bardzo słodka 🙈 i w drugiej godzinie strasznie mi się spać chcialo 🤣
 
reklama
Dziewczyny a nie boli was tam na dole przy obracaniu w lozku z boku na bok, albo orzy wstawaniu ? Ja mam od jakiegos czasu tak. Uczucie jakbym miala zakwasy w pachwinach tylko ciut glebiej 🤔
No niestety boli od jakiegoś czasu, brzusio rośnie, więzadła się rozciągają.
 
Do góry