reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2025 👶👶

reklama
Coś się działo? Ja właśnie czekam na ostatnie pobranie i nic się nie dzieje🙂 chwilę mdliło mnie ale przeszło. Mała trochę słodyczy poczuła chyba , bo urzęduje w brzuchu🤣🤣🤣
a no to u Ciebie elegancko 😃 ja mialam takie jazdy 😂 nagle poty mnie oblewaly, w gardle mi stala ta glukoza i tylko sie modlilam zeby nie zwrocic bo bym musiala powtarzac 😂 slabo mi bylo 😂
 
a no to u Ciebie elegancko 😃 ja mialam takie jazdy 😂 nagle poty mnie oblewaly, w gardle mi stala ta glukoza i tylko sie modlilam zeby nie zwrocic bo bym musiala powtarzac 😂 slabo mi bylo 😂
A wyszło Ci coś? Bo ciekawa jestem czy to tylko organizm tak reaguje czy może jednak przy cukrzycy ciążowej się tak czułaś w trakcie badania?
 
Glukoza wypita i powiem szczerze, że końcówka była fuuuuuuj, ale tragedii jak dla mnie nie ma. Ta cytrynowa jest znośna - naprawdę. Piłam inne i były straszne. Także polecam cytrynową😉
Cytrynowa lekko ratuje sytuację :D Ale tak czy siak późniejsze uderzenie cukry jest straszne... Przynajmniej dla mnie. W tej ciąży na szczęście nie kazali mi robić, mam stwierdzoną cukrzycę ciążową na podstawie wyników na czczo...
 
reklama
Do góry