reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2025 👶👶

Melduję się również ja:) wczoraj miałam wizytę. Dzidziuś 1.89 mm 💪 wiek odpowiada 8+3. Serducho bije prawidłowo więc ten mój brak bólu piersi i innych objawów nie jest wyznacznikiem niczego złego uff:) choć z tym brakiem objawów to tak nie do końca 😅🤣 od 2 dni mi się unosi wszytsko do góry, nie wymiotuję ale uczucie kiepskie 🙄 kolejna wizyta wyznaczona za 4 tygodnie dopiero 😳 normalnie bym do na tego czasu zwariowała ale między 12-13 tygodniem mam się umówić na podwójny test gdzie USG też będą robić ;D ps. Też dostalyscie skierowanie na podwójny test? Chodzę do lekarza prywatnie, jakaś tam wiekowa nie jestem a tu skierowanie na NFZ 🤷 w pierwszej ciąży miałam zasugerowana możliwość zrobienia (nie robiliśmy) ale tym razem kazano mi zrobić. Aaa no i zapomniałam prawie dodać, że wizyta u psychologa pomogą, chyba potrzebowałam się wyryczec i wygadać🤣
 
reklama
Melduję się również ja:) wczoraj miałam wizytę. Dzidziuś 1.89 mm 💪 wiek odpowiada 8+3. Serducho bije prawidłowo więc ten mój brak bólu piersi i innych objawów nie jest wyznacznikiem niczego złego uff:) choć z tym brakiem objawów to tak nie do końca 😅🤣 od 2 dni mi się unosi wszytsko do góry, nie wymiotuję ale uczucie kiepskie 🙄 kolejna wizyta wyznaczona za 4 tygodnie dopiero 😳 normalnie bym do na tego czasu zwariowała ale między 12-13 tygodniem mam się umówić na podwójny test gdzie USG też będą robić ;D ps. Też dostalyscie skierowanie na podwójny test? Chodzę do lekarza prywatnie, jakaś tam wiekowa nie jestem a tu skierowanie na NFZ 🤷 w pierwszej ciąży miałam zasugerowana możliwość zrobienia (nie robiliśmy) ale tym razem kazano mi zrobić. Aaa no i zapomniałam prawie dodać, że wizyta u psychologa pomogą, chyba potrzebowałam się wyryczec i wygadać🤣
bo teraz badania prenatalne sa dostepne na nfz dla wszystkich :) a wczesniej byl prog wiekowy :) i to badanie genetyczne plodu wiec warto zrobic. Lekarz robi dokladne pomiary i porownuje z wynikami krwi :) i gratuluje bąbelka ❤️
 
bo teraz badania prenatalne sa dostepne na nfz dla wszystkich :) a wczesniej byl prog wiekowy :) i to badanie genetyczne plodu wiec warto zrobic. Lekarz robi dokladne pomiary i porownuje z wynikami krwi :) i gratuluje bąbelka ❤️
Dziękuję za wyjaśnienie :D czyli sporo się pozmieniało przez te kilka lat od mojej poprzedniej ciąży 🤭
 
Melduję się również ja:) wczoraj miałam wizytę. Dzidziuś 1.89 mm 💪 wiek odpowiada 8+3. Serducho bije prawidłowo więc ten mój brak bólu piersi i innych objawów nie jest wyznacznikiem niczego złego uff:) choć z tym brakiem objawów to tak nie do końca 😅🤣 od 2 dni mi się unosi wszytsko do góry, nie wymiotuję ale uczucie kiepskie 🙄 kolejna wizyta wyznaczona za 4 tygodnie dopiero 😳 normalnie bym do na tego czasu zwariowała ale między 12-13 tygodniem mam się umówić na podwójny test gdzie USG też będą robić ;D ps. Też dostalyscie skierowanie na podwójny test? Chodzę do lekarza prywatnie, jakaś tam wiekowa nie jestem a tu skierowanie na NFZ 🤷 w pierwszej ciąży miałam zasugerowana możliwość zrobienia (nie robiliśmy) ale tym razem kazano mi zrobić. Aaa no i zapomniałam prawie dodać, że wizyta u psychologa pomogą, chyba potrzebowałam się wyryczec i wygadać🤣
Ja jestem w podobnym terminie :) i tez nie mam objawów procz powiekszonych piersi i wzdetego brzucha, tez nie wymiotuje ani nic. Ogolnie sie dobrze czuje czasami ciut bardziej senna w niektore dni. My robilismy USG w 7t3d i bąbelek mial 1.29cm I serduszko bilo szybko. Nastepne USG mam w 12 tyg pod koniec lipca.
 
reklama
Cześć dziewczyny 😊
Jestem tutaj nowa i chętnie do was dołączę 😁
Wczoraj wizyta 9+4 i maluszek ma 2.76 cm
Pierwszy raz słyszałam serduszko ❤️
Macie może jakieś zdjęcia USG z podobnego terminu ?
Ja dostałam takie ☺️
image.jpg
 
Do góry