reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2025 👶👶

reklama
Od wczoraj szukam dziecka detektorem i jak narazie zero . Za Chiny nie umiem go namierzyć 😏
mi się dziś udało pierwszy raz, ale było ciężko znaleźć. Moje tętno go ciągle zagłuszało, gdzieś tak się schował. Wcześniej też mi się nie udawało. A u mnie dziś 11+3. W poprzedniej ciąży znalazłam tętno kilka dni później nawet niż teraz.
 
reklama
mi się dziś udało pierwszy raz, ale było ciężko znaleźć. Moje tętno go ciągle zagłuszało, gdzieś tak się schował. Wcześniej też mi się nie udawało. A u mnie dziś 11+3. W poprzedniej ciąży znalazłam tętno kilka dni później nawet niż teraz.
mi się właśnie udało znaleźć . Co prawda na minutę tylko i uciekło ale było 😍 raczej moje tętno to nie było przy wartości skaczącej od 160-180 bpm 😍
 
Do góry