reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2025 👶👶

reklama
Daj znać :) jesteśmy z Tobą myślami 🥰
2,92 maluszka 🥰 Jakie to maleństwo robiło wygibasy 😂 nawet moja lekarka się zachwycała 😂 Ja totalnie zmiękłam 🙈 To coś niesamowitego, że teraz człowiek się źle czuje, trochę tyje....a tam taaaakie cuda 🥰
Serducho 174, czyli wszystko ok 😁
Mój ludzik 😂
 

Załączniki

  • IMG_20240620_175400.jpg
    IMG_20240620_175400.jpg
    206 KB · Wyświetleń: 88
reklama
Ale tutaj na grupie podesłały? Wydawało mi się, że niczego nie widziałam, w powiadomieniach, mailach też nie mam, a jak wyszukuję nazwę grupy, to dostaję brak wyników.
No tutaj mialam na stronie że muszę wejść jeden z linków podesłały dwa weszlam i jest a teraz tego linku tutaj nie widzę więc. Może to było na szybko tylko dla mnie i usunęły bo kurcze nie widzę teraz go
 
Do góry