reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2025 👶👶

reklama
@papilot super wieści ❤️
Ja ostatnio mam intensywny czas z chora dwulatką. Czytam was jestem z wami, wspieram całym ❤️.
Dziś robiłam na obiad rosołek na kogucie a w piekarniku ulubiona strucla z serem mojej córki do tego wleci kakao.
Ja mam wizytę jutro, ale jakoś na chłodno do tego podchodzę. Nie mam czasu nawet o tej wizycie myśleć za bardzo. A co dopiero się stresować i analizować.
Co do l4 ja chciałabym iść już. Ale jestem na stażu i chciałabym go skończyć dopiero później przejść na l4. Staż mam do sierpnia ale cały sierpień planuje odbierać dni wolne które zbierałam. Także jeszcze 2 miesiące muszę popracować
 
😍
 

Załączniki

  • 96206c2c-b410-41c0-bee4-720b73c01f22.jpeg
    96206c2c-b410-41c0-bee4-720b73c01f22.jpeg
    49,3 KB · Wyświetleń: 45
@papilot super wieści ❤️
Ja ostatnio mam intensywny czas z chora dwulatką. Czytam was jestem z wami, wspieram całym ❤️.
Dziś robiłam na obiad rosołek na kogucie a w piekarniku ulubiona strucla z serem mojej córki do tego wleci kakao.
Ja mam wizytę jutro, ale jakoś na chłodno do tego podchodzę. Nie mam czasu nawet o tej wizycie myśleć za bardzo. A co dopiero się stresować i analizować.
Co do l4 ja chciałabym iść już. Ale jestem na stażu i chciałabym go skończyć dopiero później przejść na l4. Staż mam do sierpnia ale cały sierpień planuje odbierać dni wolne które zbierałam. Także jeszcze 2 miesiące muszę popracować
to wizytujemy jutro razem😀
 
Może szybciutko zrobią i puszczą do domku 🙂
najpierw muszą pobrać wymaz z pochwy, na wyniki się długo czeka, muszę czekać za nimi w szpitalu. Jeśli nie będzie bakterii to założą szew i wyjdę do domu. Jeśli bakterie będą dadzą specjalny antybiotyk, pewnie też leżenie w szpitalu, po antybiotyku znowu to samo badanie, czekanie za wynikiem i dopiero założą szew. Dla mnie to bez sensu czekanie za wynikiem w szpitalu, ale chyba takie mają procedury w tym szpitalu
 
Masz skróconą ?
Jeszcze nie. W ciąży 3 lata temu mi się skracała, przez to badanie na obecność tych bakterii na które musieli czekać nie zdążyli mi założyć szwu i poroniłam w 18 tyg. Miałam też krwiaki. Krwiaki i skracanie szyjki u mnie było powiązane. To tak w skrócie. Teraz profilaktycznie mam zakładany
 
@papilot super wieści ❤️
Ja ostatnio mam intensywny czas z chora dwulatką. Czytam was jestem z wami, wspieram całym ❤️.
Dziś robiłam na obiad rosołek na kogucie a w piekarniku ulubiona strucla z serem mojej córki do tego wleci kakao.
Ja mam wizytę jutro, ale jakoś na chłodno do tego podchodzę. Nie mam czasu nawet o tej wizycie myśleć za bardzo. A co dopiero się stresować i analizować.
Co do l4 ja chciałabym iść już. Ale jestem na stażu i chciałabym go skończyć dopiero później przejść na l4. Staż mam do sierpnia ale cały sierpień planuje odbierać dni wolne które zbierałam. Także jeszcze 2 miesiące muszę popracować
Dziękujemy ❤️można prosić przepis na strucla - uwielbiam 😁smaka narobiłaś 🫢
 
aaaalee czad 🤩to moja pierwsza ciąża, ale jak czytam Wasze relacje po krzywej to też zaczynam się bać 😱
ja akurat boje się tylko, że wyjdzie mi cukrzyca ciążowa. Dla kobiet w ciąży normy są zaniżone i wielu kobietom wychodzi, ale gdyby porównać wyniki dla osób nie będących w ciąży wyszły by prawidłowe. Tego się obawiam
 
reklama
Do góry