reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2025 👶👶

A co do prenatalnych to zapytam lekarza co wie na temat bezpłatnych. Z tego co widziałam akurat ten lekarz do którego chciałam iść raczej na NFZ ich nie wykonuje i nie wiem teraz co zrobić :/ mi wypada od 26 czerwca więc podglądam póki co termin u tego prywatnie a w międzyczasie dowiem się co z tym NFZ
 
reklama
Ja już po wizycie. Serce nadal bije i wg lekarza wszystko jest OK. Wg usg 8+2 i termin na 11 stycznia, ale pewnie dogonię termin z miesiączki i będzie coś około 7 stycznia. Pobrał rozmaz czy wymaz tak jak było w planach. Na prenatalne kazał się zapisać a zaraz po nich do szpitala, dołuje mnie to od początku ciąży. Już chcę mieć to za sobą. Dopiero po szpitalu odetchnę, to będzie plus minus około 15 tygodnia, zależy jak długo będę za wynikami badań czekać
 
Ja już po wizycie. Serce nadal bije i wg lekarza wszystko jest OK. Wg usg 8+2 i termin na 11 stycznia, ale pewnie dogonię termin z miesiączki i będzie coś około 7 stycznia. Pobrał rozmaz czy wymaz tak jak było w planach. Na prenatalne kazał się zapisać a zaraz po nich do szpitala, dołuje mnie to od początku ciąży. Już chcę mieć to za sobą. Dopiero po szpitalu odetchnę, to będzie plus minus około 15 tygodnia, zależy jak długo będę za wynikami badań czekać
A po co masz się zgłosić do szpitala? Ja wg usg mam termin na 12 stycznia 😊
 
Ja dzisiaj jestem pełna niepewności, dzisiaj według aplikacji jest 5 t 6 dzień ciąży czy lekarz wgl da mi zwolnienie im bliżej wizyty tym więcej pytań
A najważniejsze czy wszystko jest ok
nie powinno być problemu mi odrazu chciała dać tylko że ja chciałam poczekać do serduszka bo ostatnio coś przebijało ale kropek był za mały
Jeśli jutro będzie dobrze odrazu l4
 
Ja dziś mam pierwszą wizytę z położna, ale u nas to oznacza jedynie badanie krwi, moczu i długi wywiad 😉
Ciekawe na kiedy wyznacza mi krzywa cukrową… to badanie spędza mi sen z powiek 😣
 
reklama
Do góry