reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2025 👶👶

reklama
Dziewczyny, nie bójcie cię cukrzycy. Nie taki diabeł straszny. Ja poprzednią ciążę miałam, regulowałam dietą, więc się da. Najwyżej insulina, to też nie takie złe.
Normy dla ciężarnych są niższe, bo cukry w ciąży wpływają na łożysko, szybciej się starzeje i są gorsze przepływy, dlatego trzeba się pilnować. :)
 
ja na prenatalnych z córką poznałam płeć i to było 11+4

ja miałam w 16 tyg ciąży. Dzisiaj ginekolog zapowiedział, że będę miała wcześniej, pewnie w szpitalu czekając za wynikami wymazu, i wtedy też resztę badań. Przynajmniej trochę pieniędzy zaoszczędzimy. Ja nie mam problemu z wypiciem glukozy, nie ważne czy zwykłą czy cytrynową. Ale ja ogólnie w żadnej ciąży nie miałam i nie mam mdłości, nudności, wymiotów, nie odpycha mnie od jedzenia czy picia. Więc to zależy od osoby
Zazdroszczę braku mdłości :)
 
Dziękuję że pytasz, właśnie się zalogowałam żeby wam napisać :D
CRL 21mm, serducho bije jak dzwon nawet za szybko troszke ale to pewnie przez moj stres i wejscie na 2 piętro 😂 także wszystko dobrze, ładnie rośnie, widziałam rączki i nóżki 🥺 to plamienie raczej niewiadomego pochodzenia, lekarz mówił że może być przez to że kosmowka trochę przy szyjce co jest normalne teraz i pójdzie w górę. W czwartek mam już tą planową wizytę także będę miała kartę ciąży. Jestem przeszczęśliwa ❤️
Super cieszę się że wszystko w porządku 😍
 
reklama
Do góry