reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2025 👶👶

reklama
okolo 20 tyg gdzies
ja miałam w 16 tyg ciąży. Dzisiaj ginekolog zapowiedział, że będę miała wcześniej, pewnie w szpitalu czekając za wynikami wymazu, i wtedy też resztę badań. Przynajmniej trochę pieniędzy zaoszczędzimy. Ja nie mam problemu z wypiciem glukozy, nie ważne czy zwykłą czy cytrynową. Ale ja ogólnie w żadnej ciąży nie miałam i nie mam mdłości, nudności, wymiotów, nie odpycha mnie od jedzenia czy picia. Więc to zależy od osoby
 
@Kociarka a co z Tobą? Jak się dzisiaj czujesz? 🤔
Dziękuję że pytasz, właśnie się zalogowałam żeby wam napisać :D
CRL 21mm, serducho bije jak dzwon nawet za szybko troszke ale to pewnie przez moj stres i wejscie na 2 piętro 😂 także wszystko dobrze, ładnie rośnie, widziałam rączki i nóżki 🥺 to plamienie raczej niewiadomego pochodzenia, lekarz mówił że może być przez to że kosmowka trochę przy szyjce co jest normalne teraz i pójdzie w górę. W czwartek mam już tą planową wizytę także będę miała kartę ciąży. Jestem przeszczęśliwa ❤️
 

Załączniki

  • IMG_2213.jpeg
    IMG_2213.jpeg
    406,5 KB · Wyświetleń: 53
już biorę neoparynę i mam problem gdzie się wkłuć bo albo siniaki albo blizny po operacjach. Jak doszła by insulina to chyba w uda bym musiała się kłuć. Przeraża mnie naprawdę ta krzywa cukrowa i te zaniżone normy
mam ten sam problem. Przed ciaza musialam bardzo pilnowac cukier bo mialam za wysoki. Jak zdazylam to ogarnac .. to znowu mi cukry skacza . Tez biore heparyne wiec chyba z brzucha to bym miala sitko
 
Dziękuję że pytasz, właśnie się zalogowałam żeby wam napisać :D
CRL 21mm, serducho bije jak dzwon nawet za szybko troszke ale to pewnie przez moj stres i wejscie na 2 piętro 😂 także wszystko dobrze, ładnie rośnie, widziałam rączki i nóżki 🥺 to plamienie raczej niewiadomego pochodzenia, lekarz mówił że może być przez to że kosmowka trochę przy szyjce co jest normalne teraz i pójdzie w górę. W czwartek mam już tą planową wizytę także będę miała kartę ciąży. Jestem przeszczęśliwa ❤️
cudownie ale się wzruszyłam 😍 rośnijcie zdrowo😘
 
reklama
Do góry