reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Tusiaczek najbardziej na wschód położone miasto w Polsce Zamojszczyzna :)
Aska to właśnie nie krostki tylko bardziej takie plamy ale znikaja
 
reklama
Nie, nic z tych rzeczy. Normalna skora tylko czasami robia sie takie niewielkie plamki i to znika. Nie mam pojecia z czego to
 
Ilo moja przy alergii miała czerwone plamy ale z krostkami no ale nie wiem jak jest w innych przypadkach. Musisz obserwowac czy po zjedzeniu jakiegoś alergenu to nasila sie ale myśle że przy alergii tak szybko samo by nie gineło;-) ;)
 
Dobre:laugh2: No z życia wziete:biggrin2: Właśnie dzisiaj przy kąpieli w drodze do wanienki mała mnie obsikała:-p
 
Haha Inis samo życie ;)
U nas dzisiaj tak pięknie było że mała w krótkim rękawie na spacerze była.ale fajnie się wychodzi jak nie trzeba tyle warstw zakładać.
U nas dzisiaj dzieci z babcią i dziadkiem a rodzice korzystali. Sezon w pełni grillowy uważam za otwarty. A Wy zostawiacie już maluchy i wychodzicie? Z pierwszym dzieckiem to siedziałam w domu i nigdzie nie nie chodziłam, na zakupy zabierałam dziecko,wieczorami to już nie było mowy o wyjściu. Teraz przy drugim nie mam żadnych oporów. Oczywiście nie są to jakieś długie wyjścia ale zawsze. Mam nadzieję że nie wyjdę na wyrodną matkę ;)
 
reklama
Ja raczej siedze z dzieckiem. Mąż wraca miedzy 17-18 to CZASAMI wyskocze coś załatwic a tak to mała wszedzie ze mną. Nie bardzo mam z kim zostawic na dłużej niż chwile bo mam tylko teściow pod reką z czego teściowa niedyspozycyjna:frown: Jak wychodziłam do lekarza na dłużej to mąż musiał wolne brać. Może jak czasem ściągne mleko małej to nie bede tak uwiązana. Ale i tak nie zostawiłabym narazie na dłużej malutkiej:rolleyes2:
 
Do góry