reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Mnie wczoraj babcie siedzące na ławce pytaly czemu dziecko bez czapki! Mówię im że nie trzeba bo ciepło a one szok! Powiedziały że teraz te młode matki sa straszne, rozbawily mnie bardzo[emoji5][emoji5]

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
My tez dzisiaj rozebrane,ale glupia matka mialam dlugie spodnie i myslalam, ze sie usmaze :D
U nas czapka dalej nieuzywana, mm podaje zawsze odrazu, a reszte wylewam. Cale szczescie ciemieniuchy nie bylo, bo nie wiem jakbym to miala z tych kudlow wyczesac,... sorki za brak polskich znakow :( i milych spacerkow :)
 

Załączniki

  • 20160506_115358.jpg
    20160506_115358.jpg
    272,5 KB · Wyświetleń: 57
Askw zapomniałam odpisać odnośnie pediatry. 600g w czwartym miesiącu to spoko wynik. Nie wiem o co Chodzi Twojemu pediatrze bo po trzecim miesiącu zawsze następuje zwolnienie z przybieraniem. Dzieci nie będą cały czas tyc po kilogramie bo na roczek musiałyby mieć ponad 15 kilo (Większość). Także 600g to super wynik, a nie każde dziecko musi być wypasione...
 
Tusia dzięki [emoji16] jest to wydarzenie jakby nie było [emoji16]
Karola, niestety ciemieniucha jeszcze może wyjść. Mojemu Wojtkowi wyszła dopiero po pół roku i to taka paskudna, że dopiero maść ze sterydem pomogła...
Ps: piękne włoski ma ta Twoja malutka [emoji7] [emoji7]
 
Dzieki Tusiaczek;-) ;) Nawet nie wiedzialam ze teraz malutka zwolni z przybieraniem i to jest ok, juz sie zastanawialam czy nadal dobrze sie najada moim mleczkiem:huh: W ogole dzisiejsza wizyta potwierdza moje wrazenie ze w tej przychodni pracuja sami emeryci z utartymi pogladami i wiedza sprzed 20 lat...:confused2::oo2:
 
My byliśmy w parku i Miśko bez czapki w lekkim sweterku bo wiało no i mówię Wam jak się niektóre matki patrzyły na nas. A one - koce, polarowe bluzy, czapki... to jest dopiero widok żeby się patrzeć z politowaniem... 20 stopni dzisiaj u nas.

No i powtórzę po raz setny - chore uszka biorą się od kataru nie od wiatru :) proszę sobie zapisać zapamiętać i nie gadać takich rewelacji ;)
 
My od 3 dni chodzimy bez czapki bo u nas po 24 stopnie nawet sie opalałam bo całe dnie na dworzu jesteśmy
1462551248-zmgnru.jpeg
 
reklama
Do góry