reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

No tak może mniej jeść bo dziąsła bolesne. Posmaruj żelem jakimś np calgel, bobodent, dentinox i powinno być lepiej. Żele bez recepty ;) kupiłam bobodent.
 
reklama
Tak możliwe że dziecko może mniej jeść przy zębach. Tyle że jak na piersi to może być takie wrażenie, bo z wiekiem dzieci uczą się jeść bardziej efektywnie, przez co je Szybciej i na dłużej się najada.

Na Ząbkowanie stosowaliśmy Camillę i żele też, najlepiej sprawdził się Bobodent. Ostatnio gdzieś czytałam że ulgę daje podanie białej części pora do gryzienia. (ale to rzecz jasna po rozszerzaniu diety ;-))
 
Dzieki dziewczyny:blink: Też tak myśle że jak bez alkoholu to niepotrzebne zakąski.

Moja też już krocej je a czy mniej to właśnie trudno powiedziec, na pewno rzadziej je i to na zmiane z cycem i paluszkami w buzi:cool2::rofl: Obsesje ma z tymi paluchami a zwłaszcza dwa ulubione ssie:dry: Od dwoch miesiecy zachowuje sie tak jakby jej szły zeby ale narazie nic nie widac:sorry2: Z tymi żelami to mi lekarz mowił żeby używac tylko jak bardzo dziecku dokucza w ostatecznosci
 
Martusia korzeń irysa? Yyy, nie ;-)

Mam dwa pytania. Wasze dzieciaki mają ślad po szczepionce na gruźlicę? Jak ona teraz wygląda?zmienia się? Blednie?
Drugie pytanie dość prozaiczne. Gdzie kupujecie skarpetki na chude nóżki? Antonio ma wybitnie chude girki i wszystkie skarpetki mu spadają. Wiem, wiem problem wagi państwowej :p
 
U małej jest już plaski ale jeszcze czerwony ślad.
Skarpetki ostatnio kupowałam w ciucholandzie:-p wcześniej nowych miałam a jak wyrosła to kilka par tam dokupiłam. Mała ma raczej wąskie i dlugie stopki:happy2: Te z ciucha skarpetki lepiej dopasowują jej sie do nożki niż nowe
 
Tusiaczek u nas zupełnie odwrotnie, wszystkie skarpety ciasnawe i ciężko coś dobrać, żeby nie cisneły, z tych "po domu" wyprułam gumki :D
U nas szczepienie było z dwoma kłuciami. Jedna noga 6w1 i druga Pneumo. Zaczerwienie znikneło po jakichś 36h, ale mała miała jakby guzki i te po ok. 4 dniach zeszły...
 
reklama
Do góry