reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
Bo akurat na zdjęciu go posadziłam do picia :-) tak to cały czas leży on i tak jak wychodzimy większość śpi :-)
 
Widze że jednak przesadzam troche z tym ubieraniem chociaż nie jestem z tych matek co przegrzewają dzieci:zawstydzona/y: Musze odważyc sie zdjąc małej czapke;-) ;) Kilka dni temu widzialam dziecko ubrane w zimowa czapke i przykryta grubym kocem to jest naprawde przegiecie:baffled:

Moja mała pobiła dzisiaj rekord czuwania- 4h:shocked2: Od 16 dopiero usypia ale za to byla taka grzeczna że wszystko mogłam przy niej zrobic:-) :)
 
U mnie Łucyjka w opasce chodzi. Dzisiaj dopiero u nas było ciepło że w bluzie mogła na spacer iść, oby już taka pogoda została.
Co do mm ja zawsze wylewam i robię świeże.
 
U nas już ciepło i słońce grzeje więc spacer troszkę później i Michał w bluzce na długi pojedzie chyba że będzie chłodniej o 15. 22 stopnie dzisiaj
 
U mnie 14 stopni i deszcz więc chyba nici że spaceru. Kurcze mojemu młodemu co jakiś czas wyskakują czerwone plamki na buzi a później znikają,jakaś alergia?:/
 
Ilo jak szybko znikają to raczej nie alergia, wtedy krostki utrzymywałyby sie chociaż kilka dni. Mojej małej co chwila wyskakują jakieś czerwone krostki jak paluszki wklada do buzi albo gryzaka, grzechotki bo sie bardzo ślini ale szybko giną.

U nas dzisiaj bardzo ciepło i słońce, wiatr też cieply. Mała na spacerze początkowo była ubrana i rozpieta ale szybko wszystko z niej zdjełam i była tylko w sukience, rekawie długim i rajstopkach:-) :)
 
reklama
Do góry