reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Na pewno robi na zlosc ze miało tak ciasno [emoji23][emoji23]
Ja tez czytałam ze dla sie ka jak odchodzisz jak płacze odchodzisz na zawsze za kazdym razem - ono nie sie ze wrocisz .
Moje dziecko bardzo grzeczne i jak płacze to cos jest na rzeczy a jak cos ja boli ja tez płacze
 
reklama
Boże Niuniolek nie wiem skąd się wzięłaś ale przestań powtarzać takie brednie ze 3miesięczne dziecko wymusza i terroryzuje matkę. Bujaniem i noszeniem oraz przytulaniem okazuje się bliskość której tak małe dziecko potrzebuje.

Mój Michał jest taki że owszem lubi rączki bo nosiłam cały czas w szpitalu oklepujac by tak nie kaslal nosiłam bo miał bezdechy i duszności czy Twoim zdaniem to też wymusił płacząc? Płacz to w tej chwili jedyna komunikacja mama-Dziecko-otoczenie.

I tak wsiadlysmy na Ciebie bo piszesz jakieś totalne farmazony od których aż niewiadomo czy śmiać się czy płakać. Życzę Ci ogarniecia.

I rozumiem wiele bo też miałam pierwsze dziecko i brak doświadczenia ale nigdy mi takie coś nie przyszło do głowy.

Poza tym nie wiem czy wiesz ale jest tak zwany 4 trymestr maleństwo wciąż myśli ze jest tylko z mamą która nosiła je tyle miesięcy pamięta to pamięta jej bicie serca i ton głosu więc jak myślisz dlaczego dziecko chce być noszone? Tak z potrzeby bliskości i nie wymusza NIC PŁACZEM ANI NIE TERRORYZUJE.

I oświadczam że za takie treści polecą bloki.

Nie powiedziałam ze terroryzuje z kad ty to wzięłaś wez przeczytaj jeszcze raz i chodziło mi o to ze ona ciagle płacze bo matka tez nerwowa pisałam wiec skończ juz . I koniec tematu


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Coś mi forum strajkuje, często nie mogę dodać postu.

Skaza:( kupy okropne, sam śluz. Jestem na diecie eliminacyjnej, skóra się poprawiła, ale kupy nic a nic. Niestety musimy przejść na nutre. Nie wiem jak to zrobić mały bardzo płacze nie chce tego jeść.
 
reklama
Betoboop a coś oprócz tych kup się dzieje? Ból brzucha, gazy, wysypka, zły humor? Pytam bo ja też jestem na diecie eliminacyjnej. Kupa u nas taka sobie: dużo wody, troszkę śluzu lekko zielonkawa, ale żadnych innych objawów. Dziecko pogodne i spokojne.
Z tym że ja na tej diecie od drugiego tygodnia życia i lekarka powiedziała, że po 3 miesiącach będziemy testować jak reaguje na mleko w diecie i zastanawiam się na co uwagę zwracać.
 
Do góry