reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2025

Dziewczyny a czy już smarujecie newralgiczne miejsca by walczyć z rozstępami? Jeśli tak to czym? Ja dla 10- ciolatki dojrzewającej kupiłam olejek arganowy. Czy i ja mogłabym takiego używać w profilaktyce?
prawie każdy olej się nada. dużo pić wody żeby nawodnić i olejki/oliwki żeby natłuszczać i uelastycznić. ale jak masz predyspozycje to wyjdą i tak a jak nie masz to i nie smarując nie wyjdą :p
 
reklama
prawie każdy olej się nada. dużo pić wody żeby nawodnić i olejki/oliwki żeby natłuszczać i uelastycznić. ale jak masz predyspozycje to wyjdą i tak a jak nie masz to i nie smarując nie wyjdą :p
właśnie chciałam to pisać że ja w poprzednich ciążach smarowałam się a i tak mi rozstępy powychodziły … nie wiem to chyba geny
 
A jak to jest dziewczyny z tym progesteronem? Nie badałam go ani razu, lekarz zlecił mi pierwsze badania typu hiv, różyczka, toxo itd, zrobiłam je na 19 sierpnia, ale o progesteronie nic nie wspomniał. Powinnam go kontrolować?
Wydaje mi się, że badania przeprowadza się głównie gdy kobieta leczyła niepłodność lub ewentualnie przy invitro
Dokładnie, ja badałam przy leczeniu niepłodności, miałam właśnie za niski, brałam leki, więc teraz kontroluję.
 
Dziewczyny a czy już smarujecie newralgiczne miejsca by walczyć z rozstępami? Jeśli tak to czym? Ja dla 10- ciolatki dojrzewającej kupiłam olejek arganowy. Czy i ja mogłabym takiego używać w profilaktyce?
W ciąży z córką używałam różnych cudów i nic rozstępy mi się zrobiły.

Z synem używałam zwykłego balsamu z yope o zapachu rabarbaru bo mnie ten zapach odpędzał, rozstępy też się pojawiły.
Obecnie nadal stosuję to samo bo lubię ten zapach.
 
reklama
Ja już po wypiciu słodkiego drinka i czekam .
Nie było najgorzej, w trakcie picia wąchałam kawę więc jakoś poszło.
Ale tak teraz siedzę i mi się w brzuchu coś buzuje 🙈

Bardzo lubię nasz lokalny punkt pobrań.
Mamy naprawdę fajne ceny na badania, a to co może to wypisuje mi lekarz rodzinny.
 
Do góry