reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Ponarzekam sobie troszkę....od tygodnia walczę z chorobami. Mój przedszkolak z zapaleniem płuc w szpitalu, ja przeziębiona, Łucyjka ma okropny kaszel, do tego dostała strasznych pleśniawek. Kurcze aphtin nie pomaga, dzisiaj lekarz dał na nie antybiotyk. Już mam dosyć zamiast na spacerki to krąże szpital - dom, dom- szpital.
 
reklama
Betina kurczę to kiepsko zyczymy szybkiego powrotu do zdrowia , mały obudził sie o 4 znaczy ja go obudziłam bo mąż do pracy to sobie go wzięłam do łóżka zjadł i śpi :-)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Jeszcze wczoraj ciuszki przebierałam to mały juz nosi praktycznie wszystkie 68-74


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
U nas dopiero 62 sa ok, ale w niektore 56 jeszcze wchodzi.
Dzisiaj byla piekna noc po 19 cyc i spanie, potem 12 i 4 no i standardowo po 6 zaczynamy dzien.
Mam nadzieje ze dzisiaj dam radę mieszkanie posprzątać, bo obiad wielkanocny u nas, dziadek nareszcie zobaczy wnuka, niestety nie bylo mu dane wczesniej, tydzien przed porodem wyjechal do Niemiec i dopiero w piatek zjezdza
U mnie zarcie tak samo :) i wstała 6.30 s nie o 5:)
I tez dziadek w piatek wnuczkę zobaczy dopiero :)
 
Niuniolek to duży Twój chłopczyk. U nas też dopiero rozmiar 62 zaczynam zakładać. Wczoraj karmienie chwilę przed północą i dopiero dzisiaj po 7. Właśnie leżymy sobie jeszcze i rozmawiamy, takie super dźwięki mała wydaje i robi zdziwioną minę.
 
Sama nie wiedziałam ze tak urusl ale zakładałam ciuszki i były za małe i jak przegraliśmy to sie zdziwiłam


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Maja1987 to moja nocka byla okropna haha. Poszedl spac o 20 i do 22 wstal dwa razy potem wstal o 1 i o 3:30 i walczylam z nim do 5 rano zeby poszedl spac. Wstal po pol godzinie o 5:30 i pozniej spal po pol godziny i 15 min. Nawet na stojaco go bujalam ale nie dawalo efektow. Myslalam ze stane na glowie zeby wkoncu spal. Dzisiaj znowu jestem wykonczona ale bardziej niz wczoraj bo jak juz zasypialam i zamykalam oczy to on znowu wstawal... normalnie bez komentarza :( :(
 
reklama
Do góry