reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
maja- ja odpukać mam szczęście, bo nic mi nie wyszło. A smaruję się co 2-3 dni :)

Ja mam łożysko na przedniej, a mały wali, aż czasem mam dość :) Ruchliwy z niego chłopak :)

Mnie się w chińskim córka sprawdziła, a teraz mały nie :)
 
reklama
Oj szalejecie i gdzie tu w końcu pisać?

NelVik u mnie tez nie ma szans na pomyłkę siusiak i wielkie jajka ,że nawet mąż od razu zauważył :D
Lekarka oglądała z każdej strony wiec 100% jak nic :)

Futuryska co do chińskiego to zależy bo krążą rożne. Mi trzy razy sie sprawdziło tzn trzeci teraz :)

Maja1987 za USG && zeby wszystko jednak było dobrze.

A pampersy to co kto lubi. Przy dwójce większość używałam pampersa ,potem z bella happy kiedyś mąż wziął (wyślij faceta do sklepu) i o dziwo przypasowało młodemu.
Teraz bede tylko pampersa kupowała bo w UK innych zbyt dobrych do wyboru nie ma.
No i zapas zaczynam robić na dniach.

Martusia a wózek jaki wybraliście ?
Ja wciaz nie wiem choc Mutsy igo mnie bardzo przekonuje. Ale wózek o ile wszystko bedzie ok kupuje dopiero w grudniu.
 
Do góry