reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
Cześć.Muszę się pochwalić. Dzisiaj miałam wizytę i moja córcia ma się dobrze, waży już 680 gram.słodko spała podczas usg, jak nigdy. Lekarz zmierzył jej stopę i ma ona aż 49mm śmiejemy się że to mały yeti :) dzisiaj mój mąż pierwszy raz w tej ciąży był na usg.tata zachwycony druga córeczką. Wynik glukozy bardzo dobry, nawet z tarczyca się poprawiło i może będę mogła przestać brać tabletki. Same dobre wieści, tylko moja waga rośnie w takim tempie że lekarz się dziwił. Ja wiem ze to przez brak ruchu, nie ma co się usprawiedliwiać, muszę się wziąć za siebie bo wiosną będę płakać. Pozdrawiam Was Mamusie ;)
 
Betina na pewno nie szaleje jak moja waga- od srody 1,5 kg :D nie wiem od czego bo jem baaaardzo zdrowo i oszczędnie i trenuje - chyba tak musi byc - licze na stabilizacje po 30 tc
 
stabilizację po 30 tc?
a ktoś chyba pisał że w trzecim trymestrze to będziemy co dwa tygodnie minimum o 0,5 kg do przodu
podobno właśnie wtedy najbardziej waga leci, chyba że coś źle zapamiętałam :no:
 
Js tam już przywykłam do myśli że jestem i będę wielka...
Na szczęście najlepszymi trenerami będą dla nas nasze dzieciaki. Przy nich szybko zrzucimy! :-)
 
Raczej najwiecej waga szaleje 20-30 potem bedzie rosnąć ale stabilnie
Dziecko juz suze jest tylko tłuszczem obrasta :)
Mozna nabrać ale to woda ktora sie puchnie
 
Przy moim wzroście i wadze wyjściowej powinnam nabrać 3 w pierwszym, 6 w drugim i 4 w trzecim i teraz zaczynam ostatni tydzien drugiego i jest dokładnie jak piszą
 
reklama
Do góry